داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:
خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن انقلاب و نظام دارند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار با خانواده شهیدان یعقوبی،با بیان اینکه شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده، اظهار کرد: همه ملت ایران زندگی مادی و معنوی خود را مدیون خون شهدا و ایثار جانبازان انقلاب اسلامی هستند.
 
به گزارش ایثار گیلان،عبدالله پاکاری،با بیان اینکه تکریم خانواده شهدا موجب استحکام و پایداری انقلاب و نظام می شود، گفت: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت و انقلاب و نظام دارند.
این مقام مسئول دیدار و سرکشی مسئولان از خانواده شهدا را یک وظیفه و یک توفیق الهی دانست و تصریح کرد: عزت، امنیت و اقتدار این مرز و بوم در جهان دستاورد مجاهدت ها و رشادت های شهدا و صبر و استقامت خانواده های سرافراز شاهد و ایثارگر است.
پاکاری اطاعت محض از ولایت فقیه و استکبارستیزی را در راس وصایای شهدا دانست و خاطرنشان کرد: خانواده شهدا فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در ادامه با مادر شهید محمدرضا غلامعلی پور و جانباز 70 درصد نادر رمضان نژاد دیدار کرد.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 241848
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...