داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
فرهنگ ایثار و شهادت نباید از زندگی نسل های ما حذف شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار با مادران شهیدان امام پناهی در شهرستان فومن، ضمن تکریم مقام شهدا، اظهار کرد: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده‌های معظم آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.
 
به گزارش ایثار گیلان،عبدالله پاکاری،به هدف والا و پرارزش شهدا از ایثار و مجاهدت در راه خدا اشاره کرد و گفت: اعتلای ارزش‌های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب، آرمان شهدا بود و لذا امروز همه آحاد جامعه باید ادامه دهنده راه شهدا باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت نباید از زندگی نسل های ما حذف شود، عنوان کرد: هر نسلی باید بداند این کشور در سال های بحرانی و خطرناک با جانفشانی شهدا و گذشت خانواده هایشان سربلند مانده است و این خصیصه باید به نسل های بعد منتقل شود.
این مقام مسئول با بیان اینکه خون شهدا زمینه ساز امینت است که امروز در کشور داریم، خاطرنشان کرد: شهدا پشتوانه انقلاب و نظام هستند.
وی یادآور شد: در کنار شهدا، مرهون ایثارگرانی هستیم که با اهدای بخشی از جسم و سلامتی خود، دین شان را به نظام اسلامی ادا کردند و ما نیز امیدواریم بتوانیم وظیفه خودمان را نسبت به خانواده های شاهد و ایثارگر انجام دهیم.
پاکاری بر لزوم تداوم سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران و صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت: ما باید در هر شرایطی کسانی را که از بهترین داشته‌هایشان گذشتند تا آرامش بر جامعه حاکم شود، فراموش نکنیم.
دیدار و عیادت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با مادران بزرگوار شهیدان پیش بین و شمسی پور و جانباز 70 درصد علیزاده از دیگر برنامه ها بود.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 241853
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...