رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه در دیدار با خانواده های شهدا بیان داشت:
اگر مجاهدت جانبازان و ایثارگران نبود امروز این نعمت بزرگ امنیت را نداشتیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۵
رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه در دیدار با خانواده های شهدا بیان داشت: اگر مجاهدت جانبازان و ایثارگران نبود امروز این نعمت بزرگ امنیت را نداشتیم
اگر مجاهدت جانبازان و ایثارگران نبود امروز این نعمت بزرگ امنیت را نداشتیم
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، به مناسبت سال جدید و در راستای گرامیداشت مقام والای شهدای گرانقدر ایران اسلامی  و تجلیل  و تکریم از شهدا و خانواده مکرم آنان، نماینده مردم شریف شهرستان های سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه، با تعدادی از خانواده های شهید شهرستان سربیشه دیدار به عمل آوردند. 
در ابتدای این دیدارها، چهاردهی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سربیشه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، امنیت را بزرگترین نعمت الهی دانست و بیان داشت: اگر مجاهدت جانبازان و ایثارگران نبود امروز این نعمت بزرگ امنیت را نداشتیم.
وی افزود: ما هر چه داریم از شهدا و ایثارگران می باشد و هر مقدار تلاش کنیم، نمی توانیم گوشه ای از دینی که شهدا به گردن ما دارند را جبران نماییم.
علی چهاردهی در ادامه به بیان گزیده ای از زندگی نامه و وصایای شهدا پرداخت و در پایان با اشاره به اینکه
شهدا و ایثارگران مایه افتخار جامعه ایرانی هستند گفت: حدکمال معارف دینی را می توان در وصایای این بزرگ مردان یافت که میتوان آنان را، با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بعنوان مدال های افتخار جمهوری اسلامی ایران به دنیا معرفی کرد.
در ادامه این دیدارها افضلی، نماینده مردم شریف شهرستان های سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی و ارج نهادن به مقام و جایگاه خاندان معظم شاهد و جانبازان و آزادگان، مطالبی در خصوص تکریم از خانواده های شهدا و ایثارگران بیان نمود و اظهار داشت: شهدا از تمام هستی خویش گذشتند تا ما امروز از نعمت امنیت و آرامش برخوردار باشیم و انشاءا... بتوانیم راه و مسیر شهدا را ادامه دهیم.
کد مطلب: 241876
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...