داخلی صفحه زنجان خبر
 
انسجام ملی جرأت تجاوز به دشمن را نمی‌دهد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶
وزیر دفاع به حفظ وحدت در مقابل حیله‌های دشمنان تاکید کرد و گفت: انسجام ما اجازه نداد دشمن جرأت تجاوز به کشور را داشته باشد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از تسنیم، امیر سرتیپ امیر حاتمی‌ در یادواره شهید سپهبد صیاد شیرازی ضمن ادای احترام به مقام والای شهیدان اظهار داشت: همه ما با تمام وجود نیاز اشتغال جوانان را حس می‌کنیم که یک اشتغال برای جوان چقدر می‌تواند مهم باشد.
 
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره تاکید به رفع مشکل اشتغال در کشور دارند، گفت: ایشان با بزرگواری برای مشکل اشتغال جوانان اظهار شرمندگی کردند و باید امسال همه مسئولان با کار و تلاش بیشتر با نتیجه گیری بهتر و با پیگیری بیشتربه دنبال اشتغال هرچه بیشتر جوانان و مردم باشند.
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به خرید مردم از کالاهای تولید داخل تاکید فراوان کرد و افزود: مردم با خرید کالای ایرانی می‌توانند سبب محقق شدن شعار سال شوند.
 
وی در ادامه با ادای احترام به مقام والای شهید سپهبد صیاد شیرازی بیان کرد: در زمان شهادت آن شهید بزرگوار فضای خاص سیاسی در کشور وجود داشت.
 
امیر سرتیپ حاتمی گریزی به ویژگی‌های شهید صیاد شیرازی زد و افزود: شیطان هیچ‌وقت نتوانست به این شهید بزرگوار نفوذ کند و اخلاص به تمام معنا از ویژگی‌های این شهید بزرگوار بود.
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح شهید صیاد شیرازی را پرچمدار وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح در زمان هشت سال دفاع مقدس دانست و تاکید کرد: با تفکرات این شهید نیروهای مسلح در آن روز با تمام قدرت و وحدت در برابر دشمن ایستاد و دشمن را شکست داد.
 
وی یکی از اهداف دشمنان را نشان دادن ناکارآمدی نظام دانست و عنوان کرد: در این شرایط باید راه صیاد شیرازی‌ها و دیگر شهدا را ادامه دهیم.
 
امیر سرتیپ حاتمی اختلاف‌افکنی را یکی از حیله‌های دشمن برشمرد و تاکید کرد: همه ما در هر جا و با هر اعتقاد سیاسی که هستیم باید در برابر توطئه‌های دشمنان محکم و منسجم باشیم.
 
امیر سرتیپ حاتمی خاطر نشان کرد: وزارت خزانه داری آمریکا 500 نفر را تجهیز کرده است که در هر کجا ما کاری اقتصادی می‌خواهیم انجام دهیم مانع ایجاد کنند و بر علیه ما برنامه‌ریزی کنند.
 
وی با اعلام‌ اینکه سربازان اسلام و کشور همواره آماده ایستادگی مقابل دشمنان هستند، گفت: خون شهیدان در رگ‌های تک تک جوانان به ویژه در نیروهای مسلح جاری است.
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پایان هدف از تصرف کشورهای غرب و شرق کشور را لطمه زدن به ایران اعلام کرد و افزود: انسجام ما اجازه نداد که دشمن جرأت تجاوز به کشور را داشته باشد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242000
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...