داخلی صفحه زنجان خبر
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:
ایجاد اشتغال برای حتی یک جوان نیز ارزش بسیاری دارد/شهادت شهید صیادی شیرازی آرامش و معنویت را به کشور بازگرداند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه می‌دانیم ایجاد اشتغال برای حتی یک جوان نیز از ارزش بسیاری برخوردار است، گفت: سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبری معظم انقلاب اسلامی نامگذاری شده است که همه ما می‌توانیم به این مهم کمک کنیم.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از فارس، امیر سرتیپ امیر حاتمی  در مراسم بزرگداشت شهید سپهبد صیاد شیرازی که در مسجد 14 معصوم(ع) زنجان برگزار شد، با اشاره به حضور خود در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان، اظهار کرد: جا برای کار در این حوزه با وجود اقدمات انجام شده در سال 1396، وجود دارد.
 
وی با بیان اینکه در حوزه اشتغال، برای استان زنجان ایجاد 7 هزار اشتغال در سال 1396 پیش‌بینی شده بود که بر اساس گزارش‌ها 14 هزار شغل ایجاد شد، تصریح کرد: اما مقرر شد برای سال 1397 کار بیشتری صورت گیرد.
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه می‌دانیم ایجاد اشتغال برای حتی یک جوان نیز از ارزش بسیاری برخوردار است، گفت: سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبری معظم انقلاب اسلامی نامگذاری شده است که همه ما می‌توانیم به این مهم کمک کنیم.
 
سرتیپ حاتمی با بیان اینکه تولیدکننده با ارتقای کیفیت تولیدی و تعدیل قیمت، خریدار با خرید کالا و فروشنده نیز با فروش کالای ایرانی می‌تواند به شعار امسال و تحقق آن کمک کنند، ابراز کرد:  امیدواریم امسال سال پربرکتی برای ایران باشد.
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه پس از 19 سال نام شهید صیاد شیرازی زنده بوده و مردم همچنان برای پاسداشت نام این شهید حضور دارند، سال 1378 کشور ملتهب و فضای خاصی در کشور بود که شهادت شهید صیادی شیرازی آرامش و معنویت را به کشور بازگرداند.
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی ویژگی‌های بسیار برجسته‌ای داشته است، ابراز کرد: یکی از این ویژگی‌ها مخلص بودن این شهید به تمام معنا بود و ویژگی دیگر این شهید این بود که پرچمدار وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح به تمام معنا بود.
 
سرتیپ حاتمی با بیان اینکه یکی از روش‌های دشمن دامن زدن به تفرقه‌ها در کشور است، اظهار کرد: مشکلات ما زمانی است که از هم فاصله می‌گیریم.
 
وی با بیان اینکه دشمن قسم خورده‌ای داریم که با همه توان می‌خواهد ما نباشیم، ابراز کرد: آمریکا در یکی از وزارت‌خانه‌های خود تنها 500 نفر را مامور کرده تا هر جا که ما می‌خواهیم فعالیت اقتصادی داشته باشیم، اخلال ایجاد کند.
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پایان با تاکید بر اینکه خون شهیدان صیاد شیرازی و آوینی و ... در رگ ما جاری است، اظهار کرد: ما آماده دفاع از نظام و ارزش‌های آن هستیم.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242001
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...