داخلی صفحه زنجان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان خبرداد
برگزاری برنامه های مناسبتی همزمان با روز جانباز در زنجان/7000 جانباز زنجانی خدمات دریافت می کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت:همزمان با یکم اردیبهشت به عنوان روز جانباز برنامه های مختلفی در زنجان برگزار می شود.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از  موج‌رسا، علی کاظمی اظهار داشت:یک اردیبهشت ماه سال جاری به عنوان روز جانباز است که برنامه های مختلفی در این راستا در زنجان برگزار می شود.
 
وی با بیان اینکه جلسات هماهنگی در این زمینه برگزار شده است، خاطرنشان کرد: تکریم جانبازان، دیدار با جانبازان در مراکز درمانی، اجرای برنامه مناسبتی ویژه در مدارس و صدا و سیما از برنامه های پیش بینی شده در این زمینه است.
 
این مسئول بیان داشت:همچنین جشن مناسبتی روز جانباز، مسابقات فرهنگی و ورزشی، تکریم و تجلیل از جانبازان ادارات از دیگر برنامه های این روز محسوب می شود.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از اعزام جانبازان به اردو فرهنگی زیارتی خبرداد و گفت: دیدار با جانبازان از برنامه های مسئولان زنجانی است.
 
کاظمی با بیان اینکه استان زنجان دارای 600 جانباز متوفی است،ادامه داد: 93 نفر از جانبازان زنجانی دارای درجه جانبازی 70 درصد هستند.
 
وی گفت: همچنین 2 هزار و 144 نفر دارای درجه جانبازی 25 تا 49 درصد هستند.
 
این مسئول تعداد جانبازان دارای درجه جانبازی 50 تا 60 درصد را 218 نفر اعلام کرد و گفت: مابقی جانبازان نیز زیر 25 درصد هستند.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از اجرای طرح سپاس در راستای تکریم جانبازان و دیدار با آنها خبرداد و گفت: طرح پایش سلامت جانبازان نیز در سال جاری اجرایی می شود.
 
کاظمی بیان داشت: استان زنجان دارای 7 هزار جانباز سرافراز است که در طول سال خدمات رسانی لازم به این افراد انجام می شود.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242006
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...