داخلی صفحه همدان خبر
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان:
خون شهدا زمینه ساز امینت امروز در کشور است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
دکتر پور داوود مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان ضمن تبریک مناسبت های گذشته با بیان اینکه خون شهدا زمینه ساز امینت امروز در کشور است، خاطرنشان کرد: شهدا پشتوانه انقلاب و نظام هستند.
خون شهدا زمینه ساز امینت امروز در کشور است
 
به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نهاوند، درروزسه شنبه21 فروردین ماه خزایی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نهاوندبه اتفاق حاج آقامغیثی امام جمعه ،مهندس حمیدوند فرماندار ،دکتر پورداوود مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان همدان ،مهندس غلامی ریاست آموزش و پرورش به همراه تعدادی از مدیران مدارس شاهد این شهرستان از خانواده های معظم شهیدان  فرهنگی(شهیدان رمضان جلالوند،محمد بحیرایی و رضا احمدوند ) دیدار و دلجویی بعمل آوردند.
در این دیدارها حاج آقامغیثی امام جمع ی محترم نهاوند ضمن تبریک فرارسیدن سال نو افزودند اعتلای ارزش‌های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گران بهای انقلاب، آرمان شهدا بود و لذا امروز همه آحاد جامعه باید ادامه دهنده راه شهدا باشند.
امام جمعه نهاوند با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت نباید از زندگی نسل های ما حذف شود، عنوان کرد: هر نسلی باید بداند این کشور در سال های بحرانی و خطرناک با جانفشانی شهدا و گذشت خانواده هایشان سربلند مانده است و این خصیصه باید به نسل های بعد منتقل شود.
در ادامه دکتر پور داوود مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان ضمن تبریک مناسبت های گذشته با بیان اینکه خون شهدا زمینه ساز امینت امروز در کشور است، خاطرنشان کرد: شهدا پشتوانه انقلاب و نظام هستند. در کنار شهدا، مرهون ایثارگرانی هستیم که با اهدای بخشی از جسم و سلامتی خود، دینشان را به نظام اسلامی ادا کردند و ما نیز امیدواریم بتوانیم وظیفه خودمان را نسبت به خانواده های شاهد و ایثارگر انجام دهیم.
کد مطلب: 242029
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...