داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​مدیرکل بنیاد اردبیل
ترویج فرهنگ جانبازی نشر ارزش های دینی در جامعه است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۶
مدیرکل بنیاد اردبیل در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته جانباز گفت : جانبازان گوهران ناب هستند و ترویج فرهنگ جانبازی نشر ارزش های دینی در جامعه است .
 
به گزارش ایثار واحد استان اردبیل ، جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته جانباز پیش از ظهر امروز با جضور مدیرکل بنیاد استان و مدیران امورایثارگران در دستگاه های اجرایی و نیروهای مسلح برگزار شد.
 یاسر شاهی مدیرکل بنیاد استان با گرامیداشت ایام اعیاد شعبانیه و هفته گرامیداشت مقام جانباز گفت : جانبازان گوهران ناب و انسان های بهشتی هستند که در میان ما زندگی می کنند و باید ارزش و منزلت این همنشینی را متوجه و قدردان باشیم . خدمت به این عزیزان به تعبیر حضرت امام راحل عظیم الشان خدمت به نبی مکرم اسلام است . معرفی جانبازان و ترویج فرهنگ جانبازی نشر ارزش های دینی در جامعه است .
انجام تبلیغات محیطی، مصاحبه مدیرکل با مرکز صدا و سیما درباره جانبازان و نقش آنها در حفظ ارزش های دینی و اسلامی، طرح دیدار از علمداران حماسه ، دیدار از جانبازان با اولویت خانواده های جانبازان  شهید و متوفی، معرفی جانبازان جهت بازگویی خاطرات دوران دفاع مقدس در برنامه های رادیویی و تلویزیونی، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و اعزام پیام آوران ایثار به مساجد و مدارس جهت سخنرانی از رشادت ها و دلیری جانبازان و ایثارگران از جمله برنامه های تصمیم گیری شده بمناسبت هفته جانباز در این جلسه است .
همچنین برگزاری جشن و همایش بزرگ با حضور جانبازان و خانواده هابشان و عطر افشانی و گلباران مزار شهدا و جانبازان شهید ، از برنامه های مهمی است که بمناسبت هفته گرامیداشت مقام جانباز در سطح شهر ها و بخش های استان اردبیل اجرا و برگزار می شود.
انتهای پیام ./ 
کد مطلب: 242108
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...