داخلی صفحه قم خبر
 
پدر شهید مدافع حرم: خون شهدا انقلاب را بیمه کرده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
​پدر شهید مهدی لطفی نیاسر گفت: خون شهدا و ناله فرزندان شهیدان، انقلاب اسلامی را بیمه کرده و ضامن بقای آن است.
پدر شهید مدافع حرم: خون شهدا انقلاب را بیمه کرده است
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین نعمت‌الله لطفی نیاسردر دیدارمدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران و دیگر مسئولان استان قم، اظهار کرد: هر کسی در مسیر راه امام و مقام معظم رهبری گام برمی‌دارد، ما به او ارادت داریم. یاران واقعی انقلاب امروز پای اجرای دین ایستاده‌اند و مامور و مسئول اجرای رهنمودهای رهبری هستند، خون شهید انقلاب را تضمین کرده و ناله فرزندان شهدا انقلاب را بیمه نموده است.
وی افزود: در طول ۱۴۰۰ سال گذشته هیچ روزی اسلام به قدرت و عظمت امروز نبوده است،‌ملت ما در برابر صهیونیست‌ها کوتاه نمی آید،‌ دیدیم که داعش چه بر سر سوریه و ملت مظلوم و زنان و کودکان آورد، باید بسیار مراقب انقلاب و دستاوردهای خون شهدا باشیم.
لطفی نیاسر با بیان اینکه اگر کسی نمی‌تواند خدمت کند، بهتر است برود و جا را برای دیگران باز کند، تاکید کرد: قدردان ولایت فقیه باشید، در رکاب امام زمان و ولایت فقیه جنگیدن دارد؛ همین حکومت اسلامی در مقابل امثال صدام و کشورهایی که بمب بر سر ما ریختند، ایستادگی کرد.
وضعیت امروز حساس تر از دوران دفاع مقدس است
حجت الاسلام لطفی نیاسر با بیان اینکه وضعیت امروز بسیار حساس‌تر از دوران جنگ تحمیلی است، افزود: امروز کسی که از خانه‌اش بیرون می‌رود و در صف مقاومت حضور پیدا می‌کند، نه برای خاک بلکه برای حفظ اسلام می‌رود و این خیلی ارزش دارد، لذا آن کسی که به این نظام لبیک گفته باید تا آخر پای آن بماند.علی‌رغم اینکه به دلیل مشکلات امروز، ریزش داریم، اما رویش‌های انقلاب خیلی بیشتر است.
کسی که به شهدا ظلم کند عاقبت بخیر نمی شود
حجت الاسلام لطفی نیاسر افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی هر چه جنایت می‌کنند، بیشتر به زوال خود نزدیک می‌شوند، برای تداوم ایستادگی همه باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم، زیرا رهنمودهای ایشان دوای درد همه است و هر مسئولی که به فکر مردم نباشد، با دست خویش، خود را بیچاره می‌کند و کسانی هم که در حق شهدا ظلم می‌کنند، عاقبت بخیر نخواهند شد.
این پدر شهید تاکید کرد: استکبار جهانی و برخی دشمنان داخلی بدانند این انقلاب ماندنی است و از بین نمی‌رود، زیرا مردم انقلابی و خانواده‌های شهدا پای آن ایستاده اند؛ دشمن خیال نکند ما از پا در آمده ایم، بلکه تا آخر محکم ایستاده ایم .
لطفی نیاسر با تاکید بر اهمیت اقدام و درک به موقع از شرایط انقلاب گفت: خداوند می‌خواهد اسلام نه فقط با دعا بلکه با دستان ما حفظ شود و در آن صورت است که دست خدا همراه جماعت می‌شود.
وی یادآور شد: از زمانی که حزب‌الله در لبنان تشکیل و باب شهادت در آن کشور باز شد، لبنان به عزت و سربلندی رسید و عزیز شد و نجات یافت و امروز دشمن در حال بی ثباتی است و هیاهویی که راه انداخته از ترس و واهمه است.
اتمام پیام/
 
کد مطلب: 242109
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...