شهدا و ایثارگران مایه آرامش امروز جامعه هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹
فرماندار اهر در آستانه عید سعید مبعث در جمع صمیمی خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر این شهرستان حضور یافت و با آنان دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، زاهد محمودی فرماندار این شهرستان گفت: شهدا و ایثارگران مایه آرامش امروز جامعه هستند.
وی در دیدار با خانواده شهید سیدحسین توفیقی با تجلیل از صبر و استقامت آنان اظهار داشت: شهادت فرزندان این مرزوبوم در راه حفظ و استیلای آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به کشور، انقلاب و ملت آبرو بخشید.
محمودی ادامه داد: شهدا گنجینه‌های ارزشمند انقلاب هستند و وظیفه حفظ و پاسداری از اهداف و آرمان‌های این عزیزان بر عهده یکایک ماست.
فرماندار اهر در ادامه دیدارهای یک‌روزه خود، در جمع صمیمی خانواده جانباز سرافراز موسی ملکی حضور یافت و با آنان گفتگو کرد.
وی بابیان اینکه جانبازان اسناد زنده و پرافتخار دوران هشت سال دفاع مقدس هستند گفت: مردم و نظام ما همواره قدردان کسانی هستند که برای آسایش و آرامش کشور از جان خود گذشتند و سختی‌ها و مصائب جانبازی را به جان خریدند.
 یادآوری می‌شود در این دیدارها که کمال امید شهردار و احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز حضور داشتند فرماندار اهر با تجلیل از ایثارگری‌ها و فداکاری‌های این عزیزان، عید سعید مبعث را به آنان تبریک گفته و سالی خوش توأم با سلامتی و تندرستی برایشان از خداوند منان مسئلت کرد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 242145
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...