داخلی صفحه لرستان خبر
 
برگزاری یادواره ۳شهید منطقه سپیددشت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۴
یادواره ۳شهید منطقه سپیددشت برگزار شد
برگزاری یادواره ۳شهید منطقه سپیددشت
 
به گزارش «ایثار لرستان» یادواره ۳شهید منطقه سپیددشت از توابع شهرستان دورود برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مسولین شهرستانی و عموم مردم برگزار شد ضمن برگزاری زیارت عاشورا, قبور شهدا غبارروبی و عطرافشانی شد.
در حاشیه این مراسم حقانی, رییس بنیادشهید شهرستان دورود نیز با مردم دیدار و گفتگو کرد.
شایان ذکر است شهید محمدرضا خادم  در 20 مرداد 1346 در بخش سپيددشت از توابع شهرستان خرم آباد متولد شد. پدرش صفر و مادرش قدم خير نام داشت. تا پايان دوره راهنمايي درس خواند.بعنوان پاسدار در جبهه حضور يافت.در تاريخ بيست و دوم فروردين ماه 1366 در خرمشهر بر اثر بمباران شيميايي به شهادت رسيد. مزار او در زادگاهش واقع است.
شهید محمود مهرزاد بيستم آذر1346، در روستاي سپيددشت تابعه شهرستان خرم‌آباد به دنيا آمد. پدرش تيمور، كارگر راه آهن بود و مادرش شاهي طلا نام داشت. تا پايان دوره ابتدايي درس خواند. به عنوان پاسدار در جبهه حضور يافت. بيست  و دوم فروردين 1366، با سمت آرپي‌جي‌زن در بمباران شيميايي خرمشهر به شهادت رسيد. پيكر وي را در زادگاهش به خاك سپردند.
شهید محمدرضا فولادی ششم آبان 1346، در بخش پاپي از توابع شهرستان خرم‌آباد به دنيا آمد. پدرش علي-محمد خان (فوت1360) كارگر بود و مادرش اشرف نام داشت. تا پايان دوره راهنمايي درس خواند. به عنوان پاسدار وظيفه در جبهه حضور يافت. بيست  و دوم فروردين 1366، با سمت نيروي تداركات در بمباران شيميايي خرمشهر به شهادت رسيد. پيكرش را در روستاي سپيددشت  تابعه شهرستان زادگاهش به خاك سپردند.
انتهای خبر//
 
کد مطلب: 242153
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...