داخلی صفحه زنجان خبر
 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان:
جبهه کفر و استکبار با راهکارهای مختلف به دنبال تزریق ناامیدی در جامعه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۶
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: جبهه کفر و استکبار با راهکارهای مختلف به دنبال تزریق ناامیدی در جامعه است
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از فارس، مرتضی صفری در دیدار با اعضای ستاد یادواره شهدای شهرستان ابهر اظهار کرد: در شرایط کنونی  بهترین و جریان سازترین فرهنگ برای نجات جامعه از هجمه‌های رنگارنگ و فریبنده دشمنان، فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی تصریح کرد: هجمه‌های دشمنان علیه این تفکر و فرهنگ متعالی روز به روز شدت بیشتری دارد و این وظیفه فعالان فرهنگی را سنگین‌تر می‌کند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان راهکار مقابله با این هجمه‌ها را تقویت ارتباط با نسل‌های سوم و چهارم انقلاب دانست و گفت: جبهه کفر و استکبار تلاش می‌کنند با ناکارآمد نشان دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ناامیدی را در بین مردم به ویژه نسل جوان افزایش دهند.
صفری ایجاد امید در جامعه و تقویت اعتماد بین مردم و مسئولین را مهمترین وظیفه رسانه ملی معرفی کرد.
وی با تاکید بر اینکه یادواره شهدای ابهر امسال نیز پوشش تلویزیونی خواهد داشت، افزود: مشارکت دادن نوجوانان و جوانان در یادواره شهدا تاثیر تبلیغی بسیار خوبی دارد.
امام جمعه ابهر هم در این جلسه با بیان اینکه صدا و سیمای مرکز زنجان همواره درحوزه اطلاع رسانی صادقانه فعالیت کرده است، گفت : رویکرد انقلابی و جهادی در این ارگان مهم چشمگیر است.
حجت‌الاسلام جعفر رحیمی به برگزاری یادواره شهدای شهرستان ابهر در اردیبهشت ماه امسال اشاره کرد و گفت: انتظار می‌رود در این یادواره حرف‌های خانواده شهدا و بایدها و نبایدهای انقلاب ثبت و ضبط و در نهایت تبدیل به کتاب شود.
وی با تاکید بر اینکه خانواده معظم شهدا بزرگترین سرمایه‌های کشور هستند، افزود : صدا و سیمای مرکز زنجان در یادواره‌های قبلی با نهایت توان اطلاع‌رسانی کرده است که از این بابت قدردان زحمات کارکنان مرکز زنجان هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هم در این جلسه با اعلام اینکه شهرستان ابهر 400 شهید دفاع مقدس، 835 جانباز و 95 آزاده دارد، گفت : برگزاری یادواره شهدا فرصتی مغتنم برای معرفی فرهنگ ناب ایثار و شهادت است.
کاظمی از تولید و پخش برنامه پلاک در صدا و سیمای مرکز زنجان قدردانی کرد و گفت : این برنامه با معرفی شهدای استان، گامی موثر در راستای معرفی ابعاد شخصیتی و وصایای شهدای استان برداشته است.
وی همچنین از وجود 160 سند مربوط به شهدای استان خبر داد و گفت: این اسناد می‌تواند در تهیه و تولید برنامه‌های متعدد کارساز باشد.
در ادامه تعدادی از اعضای جلسه نیز دیدگاه‌های خود را درباره نحوه برگزاری و پرداخت رسانه‌ای یادواره شهدای ابهر  مطرح کردند.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242168