شهادت و شهامت جوانان ما مثال زدنی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲
استاندار آذربایجان‌شرقی به اتفاق مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، با حضور در منزل شهید جبهه مقاومت «اکبر زوار جنتی»، یاد و خاطره این شهید والامقام را گرامی داشت و گفت :شهادت و شهامت جوانان باعث افتخار و مثال زدنی است
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، دکتر مجید خدابخش در این دیدار با آرزوی صبر و سلامتی برای بازماندگان شهید اکبر زوار جنتی به ویژه پدر، مادر، همسر و فرزند خردسال او، با قرائت فاتحه به روح بلند این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.
استاندار آذربایجان‌شرقی در این دیدار گفت: افتخار می‌کنیم که جوانانی رشید و شجاع در راه امنیت کشور جان خود را در طبق اخلاص می‌گذارند.
وی با بیان اینکه شهید زوار جنتی در این راه از جان و مال و خانواده خود چشم پوشید، افزود: اگر شهامت و شهادت این جوانان نبود قطعاً در داخل کشور با دشمنان درگیر می‌شدیم.
خدابخش گفت: امیدوارم توفیق خدمت‌گزاری خالصانه به خانواده معظم این جوانان برومند و شهدای گران‌قدر را پیدا کنیم و این فرصت را قدر بدانیم.
وی اظهار داشت: ان‌شاءالله هرچه سریع‌تر شاهد نابودی و اضمحلال استکبار جهانی باشیم.
شهید اکبر زوار جنتی به همراه سه نفر دیگر از رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی، روز 20 فروردین سال جاری در حمله هوایی رژیم غاصب صهیونیستی به یک پایگاه هوایی در استان حمص سوریه به شهادت رسید.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242190
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...