یادواره شهید (زرهرن)
با حضور امیر پوردستان در شیروان برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳
دومین یادواره شهید مدافع حرم، شهید «مرتضی زرهرن» با حضور امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش در شیروان برگزار شد.
با حضور امیر پوردستان در شیروان برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی و به نقل از عوض زاده رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این یادواره با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و با بیان این که آن ها عاشقانه و مومنانه وارد جنگ شدند، به تشریح خصوصیات شهید «مرتضی زرهرن» پرداخت و گفت: شهید زرهرن فردی شایسته، متدین، مومن و انقلابی بود و خیلی زود خداوند را شناخت و به بالاترین مرحله در زندگی که یک انسان می تواند به آن برسد یعنی شهادت رسید.
امیر «احمدرضا پوردستان» به شهادت شهید زرهرن اشاره و با بیان این که حدود 150 نیروی ما در مقابل چند هزار نیروی دشمن قرار گرفتند و با رشادت و فداکاری چنان حماسه ای را رقم زدند و یاد عملیات فتح المبین را زنده کردند اظهار کرد: شهید زرهرن نیز در این درگیری به شهادت رسید.
وی با بیان این که امروز کشور با تهدیدهای ترکیبی شامل جنگ سخت، جنگ نرم و جنگ نیمه سخت رو به رو است افزود: مردم ما و در نوک پیکان، نیروهای مسلح باید متناسب با هر تهدیدی ظرفیت لازم را در خود ایجاد کنند.حجت الاسلام «کوثری» امام جمعه شیروان نیز ارتش و نیروهای نظامی ما را سرآمد ارتش های دنیا دانست و با گرامی داشت یاد شهید زرهرن گفت: ما امروز هر چه داریم از شهدا داریم و اگر شهدا نبودند قدرت، عزت و افتخاری نداشتیم.
به گزارش عوض زاده ، سرگرد «مختارزاده» از کارکنان ارتش، مدال طلای مسابقات ارتش های جهان 2017 روسیه خود را به «علی زرهرن» فرزند شهید «زرهرن» اهدا کرد.
 
 
کد مطلب: 242200
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...