داخلی صفحه قم خبر
 
​دیدار اعضای تشکل قمر بنی هاشم با حضرت آیت الله سیستانی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
تشکل فرهنگی و قرآنی حضرت قمر بنی هاشم (ع)، جانبازان استان قم در سفر به نجف و کربلا با حضرت آیت الله العظمی سیستانی دیدار کردند.
​دیدار اعضای تشکل قمر بنی هاشم با حضرت آیت الله سیستانی
 
به گزارش ایثار واحد استان قم،‌ تشکل بین المللی جانبازان استان قم به منظور زیارت عتباب عالیات و اجرای برنامه های قرآنی و فرهنگی، همخوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی به مدت هفت روزه به اماکن متبرکه مشرف شدند.
در این سفر جانبازان سرافراز استان قم که در قالب تشکل ایثارگری به فعالیت های قرآنی و فرهنگی مشغول هستند با حضرت آیت الله حسینی نماینده مقام معظّم رهبری در عراق و عضو مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام نجفی مسئول دفتر بعثه مقام معظم رهبری در عراق و حجت الاسلام علم الهدی مسئول این دفتر در نجف اشرف دیدار کردند.
همچنین در دیدار تشکل قمر بنی هاشم(ع) با حضرت آیت الله العظمی سیستانی این گروه برنامه زیبایی به دو زبان عربی و فارسی در مدح امام علی (علیه السّلام) در محضر مرجع عالیقدر اجرا کردند.
 چاوشی جانباز 70درصد و مسئول تشکل فرهنگی قمر بنی هاشم (ع) در این دیدار از ایشان به خاطر این ملاقات که بعد از ۱۳ سال (سال ۱۳۸۴) مجدّدًا تکرار شد صمیمانه تشکّر و قدردانی کرد و از خداوند متعال برای آن بزرگوار، آرزوی عزّت و سربلندی و طول عمر مسئلت نمود.
  سفر زیارتی تشکل قمر بنی هاشم (ع) با اجرای برنامه های فرهنگی در نجف و کربلا تا 29 فروردین ماه ادامه دارد.
کد مطلب: 242210
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...