داخلی صفحه بوشهر خبر
 
استاندار بوشهر:
امنیت کشور مدیون شهداست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
استاندار بوشهر گفت: امنیت، آرامش، پیشرفت، توسعه و آبادانی امروز کشور مدیون شهداست
امنیت کشور مدیون شهداست
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، عبدالکریم گراوند در دیدار با خانواده شهیدان والامقام «سهراب شباب» و «علی فقیه» در روستای زائرعباسی شهرستان دشتی اظهار داشت: خدا را شاکریم که برای بنده توفیق دست داد که در چنین ایامی سعادت دیدار خانواده شهید را پیدا کرده و در روستایی که 15 شهید را تقدیم به انقلاب و نظامی اسلامی نموده حاضر شویم.
وی با بیان این‌که شهیدان نقش ویژه‌ای در پیروزی انقلاب اسلامی داشته‌اند، افزود: شهدا بدون هیچ واهمه در روشنگری مردم نقش بی‌بدیلی داشته و اگر در قبل از انقلاب، ساواک اقدام به شهادت این افراد به مانند شهید عاشوری می‌کرد چاره‌ای جزء این نداشته است.
گراوند عنوان کرد: اگر عزتی داریم از خون شهدایی است که امروز عکس آن‌ها در قاب می‌بینیم و اگر جان‌فشانی‌ها و ایثارگری‌ها و آن نگاه ویژه نسبت به تبعیت از امام و ولایت‌فقیه نبود یقیناً ما امروز چنین آرامشی را نداشتیم.
وی گفت: ایثارگری شهدا در تصمیم‌گیری‌های رئیس‌جمهور امریکا تأثیر داشته و شهدا باعث به تردید افتادن آمریکایی‌ها شده‌اند و اگر ایثارگری شهدا نبود آمریکایی‌ها چشم طمع بیشتری در منطقه داشتند.
گراوند افزود: به روح شهدا درود می‌فرستیم که هر چه داریم از صبر خانواده شهدا و ایثارگری شهداست که والدین شهدا، سند افتخار نظامی اسلامی هستند.
گراوند با اعلام این که امنیت، آرامش، پیشرفت، توسعه و آبادانی امروز کشور مدیون شهداست، عنوان کرد: امروز استکبار می‌داند نظام اسلامی ایران قابل آزمودن در این مسیر سخت نیست.
استاندار بوشهر یادآور شد: در روستایی که 15 شهید را تقدیم به انقلاب اسلامی کرد ما بدهکار این مردم هستیم و ضروری است هر چه سریع‌تر طرح هادی و جاده خاکی در ضلع غربی روستا انجام شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242211