داخلی صفحه زنجان خبر
 
کمیته تجلیل و تکریم از ایثارگران زنجان تشکیل شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
کمیته تجلیل و تکریم از ایثارگران با حضور نمایندگان برخی از دستگاه‌ها در بنیاد استان زنجان تشکیل شد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، کمیته تجلیل و تکریم از ایثارگران بنیاد استان زنجان با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان، نمایندگان دستگاه‌هایی چون آموزش و پرورش، سپاه، اوقاف، سازمان امور جوانان، مسئولان بنیاد و نیروی انتظامی به ریاست سید جمال‌الدین موسوی معاون تعاون و امور اجتماعی تشکیل شد.
در این جلسه هر یک از حاضران به بیان اهم مطالب مربوط به تجلیل و تکریم از ایثارگران پرداخته و برنامه‌های مد نظر خود را مطرح کردند.
مقرر شد هر یک از دستگاه‌ها بیش از پیش در راستای  تجلیل و تکریم از ایثارگران اقدام کرده و نسبت به سال‌های گذشته ایده‌های خلاقانه‌ای را به کار ببندند.
دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران شاغل در دستگاه‌ها و سایر جانبازان به مناسبت روز جانباز مورد بحث قرار گرفت و دیدارهای منظم و مناسب مورد توجه اعضای جلسه بود.
همچنین سایر موارد ضروری برای رفاه حال جانبازان از جمله زمینه‌های آموزشی و تحصیل نیز مطرح شد که در این راستای دستگاه‌های مربوطه آمادگی خود را اعلام کردند.
در ادامه نیز بر جلوگیری از موازی کاری تاکید شد و همچنین در نظر گرفته شد تا دیدارها و سایر برنامه‌های اجرایی به کمیته ارسال شود تا برنامه‌ریزی دقیقی در این راستا صورت گیرد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242227
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...