امنیت و آرامش امروز کشور مرهون از جان گذشتگی شهدا است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۲
مدیرکل بنیاد همدان اظهار داشت: ما نباید شهدا، جانبازان را فراموش کنیم چرا که امنیت و آرامش موجود در جامعه امروز مدیون فداکاری‌های آنها است.
امنیت و آرامش امروز کشور مرهون از جان گذشتگی شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع) و در راستای طرح سپاس ناصر عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان به اتفاق صفدریان رییس بنیاد شهرستان همدان، تاریخی رییس مددکاری و مشاوره ستاد استان و اسدی رییس مددکاری شهرستان همدان از جانبازان 70 درصد «علی مسلمی» و «محمد حسین توکلی»، «جمشید لطفی» و «محمد رضا سلیمی»، «مراد جامه بزرگ» و «مهدی سیاوشی» و از خانواده شهید گرامی «محمد سیاوشی» دیدار و دلجویی کردند.
عارف در این دیدارها ضمن تسلیت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) و قدردانی از فداکاری و ایثار همسران جانبازان گرانقدر، گفت: رشادت و پرستاری همسران جانباز کمتر از رشادت و ایثارگری جانبازان نیست؛ این زنان ایثارگر مجاهد در راه خدا هستند.
وی در این دیدارها با بیان اینکه یاد و خاطره شهدا و جانبازان را باید همواره در جامعه زنده نگه داریم، اظهار کرد: جانبازان همواره در طول تاریخ با نثار جان خود و ایثار و فداکاری از کیان نظام مقدس اسلامی دفاع کردند، لذا دلجویی و دیدار با این قشر معزز و خانواده‌های معظم شهدا را وظیفه خود می‌دانیم.
مدیرکل بنیاد همدان اظهار داشت: ما نباید شهدا و جانبازان را فراموش کنیم چرا که امنیت و آرامش موجود در جامعه امروز مدیون فداکاری‌های آنها است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242233
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...