داخلی صفحه یزد خبر
 
اعلام برنامه‌های بزرگداشت مقام جانباز در یزد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد برنامه‌های این نهاد به مناسبت بزرگداشت مقام جانباز را اعلام کرد.
اعلام برنامه‌های بزرگداشت مقام جانباز در یزد
 
به گزارش «ایثار یزد» محمدحسن فاضلی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در آستانه چهارم شعبان ولادت باسعادت قمر بنی‌هاشم ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز برنامه‌های این نهاد به مناسبت بزرگداشت مقام جانباز را اعلام کرد.
معاون فرهنگی بنیاد یزد با تجلیل از صبر و استقامت جانبازان سرافراز که درراه اعتلای میهن اسلامی رنج و مشقت فراوانی را به جان خریدند، گفت: تجلیل از ایثار این عزیزان حداقل کاری است که ما در این مقطع می‌توانیم انجام دهیم تا گوشه‌ای از دین خود به این عزیزان را ادا کنیم.
وی با اشاره به تشکیل ستادهای استانی و شهرستانی بزرگداشت روز جانباز افزود: با تشکیل ستاد بزرگداشت مقام جانباز در استان و شهرستان‌های تابعه ضمن دعوت از دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌های مختلفی به این مناسبت در نظر گرفته‌شده است.
فاضلی اجرای جشن هفته جانباز در شهرستان‌های مختلف استان، برگزاری همایش تجلیل از جانبازان نخاعی استان، تجلیل از جانبازان 70 درصد، برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس، عیادت از جانبازان بستری و اجرای طرح پایش سلامت جانبازان را از عمده برنامه‌های بنیاد در راستای تجلیل از مقام جانباز ذکر کرد.
این مقام مسئول تصریح کرد: برگزاری مسابقات قرآن کریم، تجلیل از مدیران جانباز، برگزاری همایش‌های ورزشی در سطح استان ازجمله کویر نوردی، کوه‌پیمایی و دوچرخه‌سواری و برگزاری یادواره شهید محمد منتظر قائم و شهدای پاسدار از دیگر برنامه‌هایی است که به مناسبت روز جانباز برگزار خواهد شد.

 
کد مطلب: 242256
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...