ارزش های اخلاقی رزمندگان بیمه کشور در مقابل حوادث است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰
مدیرکل بنیاد زنجان بیان کرد: بدون شک اگر ارزش‌های اخلاقی که در میان رزمندگان بود به نسل کنونی و آینده نیز منتقل شود کشورمان در مقابل بسیاری از حوادث بیمه خواهد شد و این موضوع مهم و غیر قابل چشم‌پوشی است.
ارزش های اخلاقی رزمندگان بیمه کشور در مقابل حوادث است
 
به گزارش «ایثار»، علی کاظمی با اشاره به اینکه اثرات جانفشانی که جانبازان برای حفظ دین و سرزمین مان کردند، امروز در جامعه جاری شده و خود را به شکل ایثار اجتماعی نشان می‌دهد، گفت: کودکان ما باید با قهرمانان واقعی آشنا شوند و این آشنایی توسط ما والدین برایشان میسر شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از یادگاران هشت سال دفاع مقدس سخن به میان آورده و اظهار کرد: اغلب این افراد ارزشمند وقتی از روزهای جنگ و جبهه سخن می‌گویند دلتنگی در چشم‌هایشان موج می‌زند و این نشان می‌دهد جبهه یک مکتب انسان‌ساز بود.
وی ادامه داد: بدون شک اگر ارزش‌های اخلاقی که در میان رزمندگان بود به نسل کنونی و آینده نیز منتقل شود کشورمان در مقابل بسیاری از حوادث بیمه خواهد شد و این موضوع مهم و غیر قابل چشم‌پوشی است.
مدیرکل بنیاد استان زنجان درباره مناسبت های پیش رو گفت: ولادت امام حسین(ع) و علمدار کربلا نزدیک است و می‌توان از این فرصت برای معرفی هر چه مناسب‌تر فرهنگ غنی ایثار و شهادت که در جانبازان نمود عینی دارد استفاده کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242265
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...