امنیت، آرامش و آبادانی امروز کشور مدیون شهدا است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۲
استاندار بوشهر با بیان اینکه امنیت، آرامش، پیشرفت، توسعه و آبادانی امروز کشور مدیون شهدا است، عنوان کرد: امروز استکبار می‌داند نظام اسلامی ایران قابل آزمودن در این مسیر سخت نیست.
امنیت، آرامش و آبادانی امروز کشور مدیون شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالکریم گراوند در دیدار با خانواده شهیدان والامقام «سهراب شباب» و «علی فقیه» در روستای زائرعباسی شهرستان دشتی اظهار داشت: خدا را شاکریم که برای بنده توفیق دست داد که در چنین ایامی سعادت دیدار خانواده شهدا را پیدا کرده و در روستایی که 15 شهید را تقدیم به انقلاب و نظامی اسلامی کرده حاضر شوم.
وی با بیان این‌که شهیدان نقش ویژه‌ای در پیروزی انقلاب اسلامی داشته‌اند، افزود: شهدا بدون هیچ واهمه در روشنگری مردم نقش بی‌بدیلی داشته و اگر در قبل از انقلاب، ساواک اقدام به شهادت افرادی همچون شهید عاشوری می‌کرد چاره‌ای جزء این نداشته است.
گراوند عنوان کرد: اگر عزتی داریم از خون شهدایی است که امروز عکس آن‌ها را در قاب می‌بینیم و اگر جان‌فشانی‌ها و ایثارگری‌ها و آن نگاه ویژه نسبت به تبعیت از امام و ولایت‌فقیه نبود، یقیناً ما امروز چنین آرامشی را نداشتیم.
وی گفت: ایثارگری شهدا در تصمیم‌گیری‌های رییس‌جمهور امریکا تأثیر داشته و شهدا باعث به تردید افتادن آمریکایی‌ها شدند و اگر ایثارگری شهدا نبود آمریکایی‌ها چشم طمع بیشتری در منطقه داشتند.
گراوند افزود: به روح شهدا درود می‌فرستیم که هر چه داریم از صبر خانواده شهدا و ایثارگری شهدا است و والدین شهدا، سند افتخار نظامی اسلامی هستند.
وی با بیان اینکه امنیت، آرامش، پیشرفت، توسعه و آبادانی امروز کشور مدیون شهدا است، عنوان کرد: امروز استکبار می‌داند نظام اسلامی ایران قابل آزمودن در این مسیر سخت نیست.
استاندار بوشهر یادآور شد: در روستایی که 15 شهید را تقدیم به انقلاب اسلامی کرد ما بدهکار این مردم هستیم و ضروری است هر چه سریع‌تر طرح های عمرانی روستا انجام شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242270
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...