داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: زیباترین اخلاق در فرهنگ ایثار نهفته است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸
فعالیت‌های کانون همبستگی فرزندان شاهد و ایثارگر در نشست با مدیرکل بنیاد کرمانشاه موردبحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: زیباترین اخلاق در فرهنگ ایثار نهفته است
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» اعضای کانون همبستگی فرزندان شاهد و ایثارگر استان کرمانشاه در نشستی با حضور با حجت‌الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه، نحوه تعامل هر چه بیشتر فعالیت‌های کانون همبستگی و بنیاد موردبحث و بررسی قرار گرفت.
در این نشست که نمایندگانی از اعضای کانون همبستگی فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان قزوین نیز حضور داشتند، حجت‌الاسلام عسگری بابیان این مطلب که وظیفه اصلی بنیاد باید همچنان در راستای امور فرهنگی باشد افزود: متأسفانه درزمینهٔ فرهنگی متولیان امر آن‌گونه که بایدوشاید تلاش نکردند و کارها بیشتر رنگ و بوی تبلیغی داشته تا وجه فرهنگی، و این خود باعث معضلاتی در جامعه شده است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به این نکته که ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت می‌بایست در متن جامعه و به‌عنوان یک راهبرد موردتوجه باشد، افزود: شهدا خود را به‌خوبی شناخته و به‌درستی به وظیفه خود عمل گردند.
 مدیرکل بنیاد کرمانشاه خیرخواهی، دگراندیشی و تلاش در جهت ایجاد امنیت، آسایش و آرامش در جامعه را از جلوه‌های ایثار و فداکاری‌های شهدا برشمرده و ادامه داد: زیباترین اخلاق در فرهنگ ایثار و شهادت نهفته است و ما می‌توانیم با بهره‌گیری از این فرهنگ به‌خوبی به اهداف و آرمان‌های نظام دست پیدا کنیم.
وی در ادامه به برخی از اقدامات بنیاد استان در کمک‌رسانی به ایثارگران آسیب ده از زلزله سال گذشته در مناطق زلزله‌زده استان پرداخت و از تلاش‌های کانون همبستگی در این جهت تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه اعضای کانون همبستگی نیز با اشاره به خدماتی که در مناطق زلزله‌زده استان از سوی کانون همبستگی شاهد و ایثارگر استان صورت گرفته است، ابراز امیدواری کردند با همراهی بنیاد کرمانشاه این خدمات همچنان به‌طور مستمر و در بخش‌های مختلف استمرار بخشند.


انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 242277
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...