داخلی صفحه مازندران خبر
 
مراسم پدران آسماني در فريدونكنار برگزارشد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۳
مراسم پدران آسماني با حضور 350 تن از فرزندان معظم شهداي فريدونكنار برگزارشد
مراسم پدران آسماني در فريدونكنار برگزارشد
 

به گزارش ايثارواحد مازندران ، همزمان با شب بعثت نبي مكرم اسلام حضرت محمد مصطفي(ص) مراسم پدران آسماني با حضور فرزندان و همسران معظم شهدا فريدونكنار،سرپرست بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران، نماينده مردم بابلسر و فريدونكنار در مجلس شوراي اسلامي ،امام جمعه، فرماندار ،شوراي شهر و رئيس بنياد فريدونكنار در مجتمع شهيد رجائي اين شهربرگزارگرديد.

رضايي مدير كل سابق بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران ضمن تبريك عيد مبعث طي سخناني گفت: تكريم از مقام شهيدان تكريم از انسان هايي است  كه براي ميهن اسلامي از تمام هستي خود گذشتند و اين انقلاب را با صلابت به ما سپردند تا از آن به خوبي محافظت نمائيم.

رضايي افزود: شما بايد از مادران خود تكريم كنيد چرا كه آنان براي شما هم نقش پدري و هم نقش مادري داشتند .

وي گفت: قدر زحمات مادران خود را بدانيد و اگر امروز به مدارج علمي دست پيدا كرديد حاصل تلاش و زحمات مادران عزيز شما است.

مدير كل سابق بنياد مازندران اظهارداشت: شهدا براي پايداري حكومت ديني و اسلام و استحكام پايه هاي حكومت ولي فقيه جان عزيز خود را فدا كردند.

 رضايي گفت: بايد تلاش كنيم با اخلاق و رفتار نيكو ، همان راهي را كه شهيدان و امام عظيم الشأن براي ما ترسيم كردند ادامه دهيم.

وي افزود: شهدا از مولاي متقيان و ائمه معصوم(ع) درس استقامت و شكيبايي و بردباري آموختند و سختي ها را به جان خريدند و به شهادت رسيدند.

در اين مراسم  مجمع نمايندگان فرزندان شاهد و ايثارگر فريدونكناربه پاس قدرداني از زحمات 30 ساله رضايي مدير كل سابق بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران و مجيد حسين پور رئيس بنياد فريدونكنار كه به مقام بازنشستگي نائل شدند با اهداي لوح تقدير ، تجليل به عمل آوردندد.

اين مراسم به همت بنياد و مجمع نمايندگان فرزندان شاهد و ايثارگر فريدونكناربرگزارگرديد.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 242326
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...