مادران شهدا اسوه های صبر و ایستادگی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵
مديركل بنياد خراسان رضوی با اشاره به جايگاه و نقش مادران شهدا در خانواده و جامعه اضافه كرد: به پشتوانه و دلگرمي مادران شهدا که اسوه های صبوری و ایستادگی هستند، مي‌توانيم كارهای بزرگی انجام دهيم.
مادران شهدا اسوه های صبر و ایستادگی هستند
 
به گزارش «ايثار»، حجت الاسلام حسين معصومی صبح یکشنبه 26 فروردين با مادر شهیدان «علیرضا، رجب و حسین ذاکر امام رضا» ديدار و گفت‌وگو كرد. 
وی در اين ديدار ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: امروز هجمه‌های دشمن عليه ايران بسيار زياد شده است، به خصوص يكی از مهمترين پايگاه‌ها كه خانواده است را مورد حمله بی امان قرار داده‌اند. 
حجت الاسلام معصومی ادامه داد: با وجود چنين مادرانی هيچ‌گاه نخواهند توانست اين سنگر محكم به نام مادر را از ما بگيرند چرا كه شيرزنانی از جنس مادران شهدا را داريم كه پرچم‌دار و نمونه‌های مادران ايران اسلامی هستند. 
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوی با اشاره به جايگاه و نقش مادران شهدا در خانواده و جامعه اضافه كرد: به پشتوانه و دلگرمی مادران شهدا که اسوه های صبوری و ایستادگی هستند، می توانيم كارهای بزرگی انجام دهيم.
وی در خصوص درخشش مادران شهدا در سنگر حجاب و عفاف خاطرنشان ساخت: مادران شهدا با ترویج حجاب زینبی در جامعه در سنگر عفاف با دشمنان مبارزه می کنند.
در اين ديدار حجت الاسلام سيد هادی موسوی‌پور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد، صدیقه خدیوی معاون تعاون و مهدی طوریان ریيس دفتر مديركل و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی نيز حضور داشتند.
گفتنی است شهيدان عليرضا، رجب و حسين ذاكر امام رضا در سوم تير 1345، 17 آذر 1340 و 13 فروردين 1347 چشم به جهان گشودند و در 18 ارديبهشت 1361 خرمشهر، 11 مهر 1360 آبادان و چهارم تير 1367 جزيره مجنون به مقام رفيع شهادت نائل آمدند.
انتهای پيام/
کد مطلب: 242330
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...