داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد در جمع فرزندان شهدا تأکید کرد:
امروز فقط با ادامه راه شهدا قادر هستیم مشکلات کشور را مرتفع سازیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه امروز فقط با ادامه راه شهدا قادر هستیم مشکلات کشور را مرتفع سازیم گفت: راه شهدا یعنی ازخودگذشتگی مردم و مسئولین یکدل باید پای اهداف 220 هزار شهید بمانیم و نگذاریم خون‌های پاک آنان پایمال شود.
امروز فقط با ادامه راه شهدا قادر هستیم مشکلات کشور را مرتفع سازیم
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ابراهیم طاهرنژاد عصر یکشنبه 26 فروردین‌ماه در مراسم پدران آسمانی که با حضور مسئولین، یادگاران ارزشمند شهدا و امت شهیدپرور استان البرز در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر تمام شهدای گلگون‌کفن و سلام و درود به ارواح طیبه شهدا و امام شهدا و آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی بابیان اینکه پدر تمام فرزندان شهدا و شهدا امام علی علیه‌السلام است گفت: آسمانی شدن شهدا به معنای این است که زمین لیاقت شهدا را نداشت و در معنای دیگر می‌توان گفت آسمان نیز در برابر ارواح نورانی شهدا کوچک و ناچیز است.
وی افزود: آسمانی شدن به‌راحتی به دست نمی‌آید، برای آسمانی شدن باید ضمن ادامه راه شهدا زمین را کنار گذاشته و از بهترین هستی خود بگذریم.
طاهرنژاد در ادامه بابیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باگذشت از بهترین هستی خود به‌خوبی آسمانی شدن را درک می‌کنند گفت: شهدا هیچ‌گاه فرزندان، پدران، مادران و همسران خود را تنها نگذاشته و با آنان در ارتباط هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر با اشاره به اینکه همه شهدا از اقشار مختلف برای ما عزیز هستند گفت: شهدا با برافراشتن پرچم حق، در برابر ظلم، گروهای تکفیری و تروریست‌ها ایستادگی کرده و توانستند ریشه داعش و گروه‌های تکفیری را از ممالک اسلامی برکنند.
وی افزود: شهدای مدافع حرم امروز با شجاعت و جان‌فشانی اجازه نفوذ دشمنان علی‌الخصوص شجره ملعونه داعش رو به کشور ندادند و از حرم اهل‌بیت علیه‌السلام و انقلاب اسلامی به‌خوبی دفاع کردند.
طاهرنژاد در پایان با تأکید بر اینکه امروز فقط با ادامه راه شهدا می‌توانیم مشکلات کشور را مرتفع سازیم خاطرنشان ساخت: راه شهدا یعنی ازخودگذشتگی، مردم و مسئولین یکدل باید پای اهداف مقدس 220 هزار شهید گلگون‌کفن بمانیم و اجازه ندهیم خون‌های پاک آن کبوتران خونین بال به هدر رود و اجازه ندهیم دشمنان بین مردم و مسئولین اختلاف بیاندازند باید هوشیار باشیم همان هوشیاری که شهدا داشتند.
 
کد خبر 96/25
انتهای پیام/
کد مطلب: 242365
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...