داخلی صفحه ایلام خبر
 
رئیس بنیاد دره شهر:
شهدای مدافع حرم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه احیاء کردند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
رئیس بنیاد دره شهر گفت: زنده نگه داشتن یاد شهداء و ترویج سیره و منش آنها در جامعه سبب پرورش جوانانی ولایی و باغیرت شد که با ایثار و شجاعت خود موجب نابودی داعش و نا امیدی استکبار جهانی و خشم آل سعود در منطقه شدند و خود را به اوج فرهنگ ایثار و شهادت متجلی نمودند .
شهدای مدافع حرم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه احیاء کردند
 
به گزارش «ایثار» واحد دره شهر، ولی قاسمی روز یک شنبه 26 فروردین ماه در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم حشمت سهرابی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه احیاء کردند گفت: زنده نگه داشتن یاد شهداء و ترویج سیره و منش آنها در جامعه سبب پرورش جوانانی ولایی و با غیرت شد که با ایثار و شجاعت خود موجب نابودی داعش و نا امیدی استکبار جهانی و خشم آل سعود در منطقه شدند و خود را به اوج فرهنگ ایثار و شهادت متجلی نمودند .
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر افزود: شهدای مدافع حرم نشان دادند که دفاع از اسلام حد و مرز ندارد و فرهنگ ایثار و شهادت طلبی مردم ایران ریشه در فرهنگ عاشورا دارد.
گفتنی است در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد قنبر بیگی امام جمعه دره شهر و مسئولین ادارات شهرستان نیز حضور داشتند.
لازم به ذکر است شهید حشمت سهرابی در تاریخ 17 شهریورماه 1393 به دست عوامل تروریستی تکفیری داعش در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242393
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...