بخشدار مرکزی اسلامشهر:
مسئولان با سرلوحه قرار دادن کردار و رفتار شهدا در مسیر خدمت رسانی به مردم گام بردارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸
بخشدار مرکزی اسلامشهر گفت: مسئولان نظام با سرلوحه قرار دادن کردار و رفتار آن بزرگان با جبران کاستی ها در مسیر خدمت رسانی به مردم گام بردارند.
مسئولان با سرلوحه قرار دادن کردار و رفتار شهدا در مسیر خدمت رسانی به مردم گام بردارند
 
به گزارش «ایثار»، شاهین عسگریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سجاد برنجی بخشدار مرکزی در روستای نظام آباد از توابع شهرستان اسلامشهر با خانواده شهدا از جمله خانواده شهید «حسین جودکی»  دیدار کردند.
نماینده عالی دولت در بخش مرکزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای  والامقام از صبر و استقامت مادران شهدا تقدیر کرد.
وی با بیان نمونه‌هایی از ایثار شهدای هشت سال دفاع مقدس و جانفشانی های شهدا بیان کرد: برای حفظ میهن و استقرار نظام اسلامی و آسایش و آرامش مردم امید است مسئولان نظام  با سرلوحه قرار دادن کردار و رفتار آن بزرگان با جبران کاستی ها در مسیر خدمت رسانی به مردم گام بردارند.
شاهین عسگریان نیز در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلاورمردی ها و ایثارگری های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران توفیق الهی و موجب سعادت و مباهات مسئولان است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: ما به داشتن شهدا و ایثارگران افتخار می‌کنیم و آرمان‌های آنها را همواره هدایتگر راه خویش می دانیم.
گفتنی است شهید والامقام «حسین جودکی» در 15 فروردین 1346 دیده به جهان گشود و در 3 اسفند 1362 توسط دشمن بعثی به شهادت رسید، مزار شهید در روستای نظام آباد می باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242404
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...