داخلی صفحه همدان خبر
 
اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت روز جانباز در شهرستان نهاوند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
روز پنج شنبه 23 فروردین ماه با حضور خزایی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به اتفاق معاونین اداره اولین جلسه هماهنگی برنامه های روز ولادت حضرت ابالفضل العباس (علیه السلام) مصادف با روز بزرگداشت جانبازان سرافرازبرگزار شد.
اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت روز جانباز در شهرستان نهاوند
 
به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نهاوند، در این جلسه خزایی ریاست بنیاد ضمن  تسلیت سالروز شهادت امام موسی کاظم(علیه السلام) و نیز تبریک پیشاپیش به مناسبت عید مبعث پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) با اشاره به در پیش بودن  روز جانباز گفت: جانبازان هر روز با ایثارگری درد مجروحیت را تحمل می کنند، لذا شایسته است تا در روز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) از جانبازان سرافراز این شهرستان تجلیل شایسته ای به عمل آید.
وی با بیان اینکه جانبازان چراغ راهنمای جوانان هستند، ادامه داد: جوانان و نوجوانان جامعه برای رشد و تعالی خویش، و برای دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش های آن و برای استقامت در راه رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی نیاز دارند شهدا و جانبازان را به عنوان الگو قرار دهند.
در ادامه هریک از حاضرین نظرات خود را بیان نمودند .
مصوبات این جلسه به شرح ذیل میباشد:
1)مقرر گردید به مناسبت روز ولادت حضرت عباس(ع) مصادف با روز جانباز ریاست و پرسنل بنیاد و تعدادی از جانبازان عزیز با امام جمعه ی شهرستان  و نیز فرماندار محترم دیدار داشته باشند.
2)مقرر گردید یکی از جانبازان سرافراز در قبل از خطبه های نماز جمعه  هفته به سخنرانی بپردازد.
3)مقرر گردید در ایام روز جانبازبا هماهنگی معاونت محترم تعاون  طرح علمداران ودیدار و دلجویی از جانبازان و خانواده های آنان به صورت مداوم و مستمر صورت بپذیرد.
4)مقرر گردید در ایام روز جانباز مسابقات ورزشی تحت عنوان روز بزرگداشت مقام جانباز(مسابقات فوتسال،پینگ پنگ و شنا)برگزار گردد.لازم به ذکر است که مسابقات فوتسال4 جانبه ای بین کارکنان بنیاد با سایر ادارات به همین مناسبت برگزار گردد.
5)مقرر گردید نامه ای به ادارات مختلف جهت تجلیل از جانبازان شاغل در ادارات ارسال شود.
6)مقرر گردید در ایام روز جانباز از جانبازانی که به علت بیماری در بیمارستان بستری می باشند دیدار و دلجویی بعمل آید.
7)مقرر گردید مسابقات قرآنی به مناسبت  روز جانباز برگزار شود.
8)مقرر گردید همایش سراسری جانبازان و خانواده های آنان با حضور تمامی مسئولین شهرستان صورت پذیرد."(تاریخ دقیق همایش اطلاع رسانی خواهد شد.)
9)مقرر گردید نصب بنر و تبلیغات محیطی مناسب با روز جانباز در سطح شهرستان صورت پذیرد.
10)مقرر گردید هماهنگی باصدا و سیما جهت انعکاس برنامه های روز جانباز صورت گیرد.
11)مقرر گردید غبارروبی قبور جانبازان متوفی در باغ بهشت نهاوند صورت بپذیرد.
 
کد مطلب: 242409
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...