پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی در سالروز میلاد با سعادت باب الحوائج (سلام الله علیه) بر ساحت بلند ایمان جانبازان ادای احترام و سرافرازی و عزت مستدام را برای ایشان مسألت کرد.
پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
چهارم شعبان، سالروز ولادت پرچم دار بزرگ کربلا، حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) است. رادمردی که نامش در اذهان تداعی گر قلّه های بلند حماسه و سرافرازی است و در ایثار و جانبازی سرلوحه راست قامتانی است که در عرصه نبرد حق علیه باطل اسوه ازخودگذشتگی و مقاومت هستند. رسم پر ارزشی که از صلابت حضرت عباس(ع) معتبر شد و به ثبات قدم جانبازان ولایتمدار سرزمین ما استمرار یافت تا همیشه در تاریخ جاودان می ماند.
به یقین جانبازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تأسی از همان مکتب علمدار کربلا، گذشت، فداکاری، صبر و بردباری پیشه کردند و اسوه ایمان، صلابت، ایستادگی و رشادت گشتند. این حقیقت جویان در راه دین و ولایت و دفاع از کشور به مقام جانبازی و ایثارگری نائل آمدند و چه لقبی برازنده تر و نیکوتر از «شهید زنده» برای این انسان های وارسته و ثابت قدم می­توان یافت. چرا که اینان با قافله شهادت گام در ره معشوق نهادند و در این مسیر به جانبازی رسالت ایثارگری یافتند. در سالروز میلاد با سعادت باب الحوائج سلام الله علیه، بر ساحت بلند ایمان جانبازان ادای احترام می کنم و سرافرازی و عزت مستدام را برای ایشان مسألت دارم.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 242410