​مدیر کل بنیاد خراسان رضوی
جانبازان تجلی زیباترین ایثارگری ها هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: جانبازان نماد زیابترین ایثارگری ها در جامعه هستند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز 27فروردین ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز گفت: حضرت ابوالفضل العباس(ع) جانباز قهرمان کربلا، چگونگی پیروی از ولایت و جانبازی در راه حقیقت را به دیگران آموخت.
وی با بیان اینکه زیباترین فرصت پرواز را بر بالهای شکسته جانبازان می توان دید گفت: جانبازان دست داده اند اما هرگز دست از آرمان خود نکشیدند، جانبازان پا داده اند ، اما هرگز پا بر روی اهداف مقدسشان نگذاشتند.
 مدیر کل بنیاد خراسان رضوی در خصوص خانواده جانبازان گفت: توفیق زندگی با جانباز، فرصتی است برای تعالی همه جانبه، این توفیق را جز به صاحبان معرفت نمی بخشند و چنین دُرّ گران سنگی را تنها در سفره و سبد اهل دانایی و دل می گذارند، پس خانواده جانباز بودند در کنار این عزیزان را غنیمت بشمارند.
 حجت الاسلام معصومی به مشکلات همسران جانبازان اشاره کرد و گفت: سختی های این پرستاری، ما را یاد جمله ای از سالار شهیدان می اندازد که فرمود: چون می دانم همه این مصیبت ها در برابر دیدگان خداوند است، تحمل آن برایم گوارا و آسان است. همسران جانباز نیز با امید به اجر مادی و معنوی الهی، می توانند روحیه جهادی خود را حفظ و تقویت کنند.
وی ضمن قدردانی از همسران جانبازان افزود: همسر جانبازان توجه داشته باشند که تحمل درد و رنج های زندگی با جانباز، کاری زینبی  است و آرمان های اصیل انقلاب و اسلام را با مراقبت و رسیدگی از همسر جانبازش ترویج می کند و زنده نگه داشتن جسم، جان و نام شهدای زنده انقلاب، همتی است که با دستان پرتوان همسران جانبازان جریان دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242414