داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد کمیجان:
بايد از آرمان هاي والاي شهدا پاسداري كنيم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان كميجان در ديدار با خانواده شهدا گفت: ما مديون جان فشاني هاي و ايثارگريهاي شهدا هستيم و در مقابل اين خون هاي پاك موظفيم كه از آرمان هاي والاي شهدا پاسداري كنيم .
 
به گزارش ایثار واحد "استان مركزي" ،پرويز اميدي در راستاي اجراي طرح سپاس ،در ديدار با خانواده شهدا گفت : ما مديون شهدا هستيم ، خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران با صبرو اسثقامت خود به ايران و ايراني در سطح جهان عزت بخشيدند.
رئيس بنياد كميجان با تاكيد بر لزوم ترويج فرهنگ ايثار و شهادت تصريح كرد : شهدا با ايثار خود به وظيفه شرعي و ميهني خود به نحو احسن عمل كردند و اكنون وظيفه ماست كه در ادامه حماسه حسيني انان فكر و انديشه آنان را ترويج كنيم .
پرويز اميدي در پايان ضمن دلجوئی و رسیدگی به خواسته ها و مشکلات والدين شهدا  ، تجليل از خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران را قدر شناسي ملت مسلمان ايران از خدمات و مجاهدت هاي شهدا و ايثارگران خواندو تجليل از اين عزيزان را راه عملي ترويج رهنگ غني ايثارو شهادت عنوان كرد.
در اين ديدار والدين شهدا ابراز خرسندي كردند و صاحب محمودی مادر شهید علی محمودی گفت : شهدا از همان ابتدا راه خود را انتخاب كرده بودند و هيچ چيز و هيچ كس نتوانست مانع آنها شود.
ام البنین غریبی مادر شهیدان حیدر و ابوالفضل غریبی گفت : من افتخار می کنم که فرزندانم  جانشان را در راه دین و اسلام فدا نمودند و همیشه شکر گزار خداوند می باشم و ذکر لبم همواره این است که خدایا جامعه و نسل جوانان این مرزو بوم را از تمامی خطرات حفظ کن.
گفتنی است این دیدار روز يكشنبه  26 فروردين ماه  97 در راستاي اجراي طرح سپاس و به مناسبت فرا رسيدن سال نو   با حضور پرويز اميدي رئيس بنياد شهید و امورایثارگران شهرستان كميجان به همراه كاركنان بنياد  از خانواده هاي شهداي میلاجرد انجام و از خانواده ها دلجویی شد.
شهيد سلطان ابراهیم اتابکی در سال 40  در میلاجرد  متولد و سال 67 در منطقه عملياتي شلمچه به شهادت رسيد .
- شهيد علی محمودی كه در سال 42 در میلاجرد  متولد و در سال 61 در منطقه عملياتي خرمشهربه شهادت رسيد.
- شهیدان حیدر و ابوالفضل غریبی به ترتیب در سال های 31 و 45 در میلاجرد متولد و در سال های 59 و 61 در مناطق عملیاتی گیلان غرب و خونین شهر به شهادت رسیدند.
انتهای پیام/
 
 
 
 
کد مطلب: 242421
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...