داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد کمیجان:
شهدا با خون خود كشورمان را بيمه كردند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۶
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان كميجان در ديدار با خانواده شهدا گفت: شهدا با خون خویش کشور اسلامی مان را بیمه کردند و ما نیز وظیفه داریم پیام شهدا را به نسل جدید انتقال دهیم.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مركزي" پرويز اميدي در راستاي اجراي طرح سپاس و ضمن تبریک سال نو ، در ديدار با خانواده شهدا گفت : يادو خاطره شهدا بايد هميشه زنده نگه داشته باشد.
رئيس بنياد كميجان خاطر نشان كرد : انجام خدمت در بنياد شهيد  توفيق الهي است كه ما خادمين بايد اين را قدر بدانيم.
پرويز اميدي در پايان ضمن دلجوئی و رسیدگی به خواسته ها و مشکلات والدين شهدا  ، به پاس صبر و بردباری و وفاداری به آرمانهای متعالی شهدا ازخانواده تجلیل و قدر شناسی به عمل اورد .
در اين ديدار مادر شهیدان علی و رجبعلی شاهمیرزالو  گفت : ما بايد چند صباحي را كه در اين دنيا هستيم سعي كنيم كه خودمان را به گناه آلوده نكنيم تا بتوانيم رهرو واقعي شهدا باشيم سعي كنيم كه اهداف آنها را هميشه مد نظر داشته باشيم  .
گفتنی است این دیدار دوشنبه  27 فروردين ماه  97  با حضور پرويز اميدي رئيس بنياد شهید و امورایثارگران شهرستان كميجان به همراه كاركنان بنياد  از خانواده هاي شهدا و آزادگان روستای سمقاور و فضل آباد  انجام و از خانواده ها دلجویی شد
شهيدفضلعلی جباری سال 37 در روستای فضل آباد متولد و در سال 61 در منطقه عملیاتی حمیدیه به شهادت رسید.
شهیدان علی و رجبعلی شاهمیرزالو که به ترتیب در سال های 40و 41 در روستای سمقاور متولد و در سال های 50و 59 در مناطق عملیاتی کوره موش و سنندج به شهادت رسیدند.
رحمان شاهمیرزالو آزاده و جانباز 25% متوفی  
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 242423
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...