ساماندهی نیروی انسانی در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران ضروری است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به ضرورت ساماندهی نیروها گفت: ساماندهی نیروی انسانی در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران ضروری است.
ساماندهی نیروی انسانی در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران ضروری است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در نشست ساماندهی نیروی انسانی  اظهار داشت: شهادت رفیع ترین قله پرستش است که انسان با گذشتن از تمام هستی خود برای رسیدن به خدای هستی برمی گزیند.
وی افزود: شهادت اوج کمال انسان و سرچشمه همه فضیلت هاست که تاسیس جمهوری اسلامی از ثمرات این شجره طیبه است و کرامت امت اسلامی در گرو ادامه و استمراراین فرهنگ است.
مرتضوی با اشاره به اینکه بنیاد شهید علاوه بر وظایفی که عهده دار آن است یک نهاد هدایتگر، سیاستگزار، برنامه ریز و نظارت کننده است تصریح کرد: تمام خدمات فرهنگی، آموزشی و معیشتی بنیاد به خانواده های معظم شاهد با توجه به سیاست خوداتکایی این خانواده های عزیز ارائه می شود و حفظ و گسترش و تعمیق روحیه خوداتکایی و عزت نفس در خانواده های محترم شاهد دستیابی به اهداف والای بنیاد را عملی تر می سازد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در ادامه سخنان خود برنامه ریزی، تأمین، آموزش و توسعه نیروی انسانی و انجام و مدیریت پژوهش های منابع انسانی بمنظور پشتیبانی از ارکان مدیریت منابع انسانی را در پیشبرد اهداف بنیاد شهید مهم عنوان کرد.
مرتضوی گفت: اجرای طرح‌های نوآوری، مانند تشکیل کمیته‌های تخصصی، فعال‌سازی اتاق فکر، برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت ارتقای مهارت و دانش کارکنان، طرح دیدار از کارکنان و جامعه هدف، طرح جانشین‌پروری، پایش سلامت و فراهم نمودن تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جهت ارائه خدمات به ایثارگران را از جمله اقدامات انجام شده این معاونت است.
وی در ادامه تأکید کرد: ارتقای سطح تحصیلی کارکنان بنیاد شهید، تکریم ارباب‌رجوع و افزایش سرعت و دقت در پاسخگویی به جامعه هدف، اجرای نظام آراستگی، نوسازی تجهیزات و سخت‌افزاری اداری، نوسازی ناوگان خودرویی، نیروی انسانی کافی در جهت ارتقای پاسخگویی به ارباب رجوع و خانواده های شاهد ، مشکلات کاری کارکنان و استرس و فشار کار زیاد و ... ضروری است.
انتهای ییام/
کد مطلب: 242443
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...