داخلی صفحه تهران خبر
 
مدیر کل بنیاد تهران با مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر دیدار کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران تهران بزرگ به منظور ایجاد شرایط مناسب برای ارائه خدمات به ایثارگران با مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر دیدار و گفتگو کرد.
مدیر کل بنیاد تهران با مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر دیدار کرد
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران تهران بزرگ در دیدار با محمدرضا اسکندری، مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثرخواستار تعامل و همکاری بیشتر این بنیاد و سازمان اقتصادی کوثر در راستای ارائه خدمات مناسب به ایثارگران شد.
نصیری با اشاره به ظرفیت های موجود در این سازمان اظهار کرد: با توجه به سابقه درخشان سازمان اقتصادی کوثر در اشتغال ایثارگران و تلاش برای ایجاد فرصتهای مناسب برای رشد جامعه ایثارگری، بنیاد تهران بزرگ از تعامل با این سازمان استقبال می کند.
محمد رضا اسکندری نیز با تاکید بر اینکه سازمان اقتصادی کوثر همواره خواهان ایجاد تحول در راستای خدمت به خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران بوده است افزود: اولویت نخست ما بها دادن به جامعه هدف است و سازمان کارنامه خوبی در حمایت و ارائه خدمات به  این قشر گرانقدر دارد و تمام تلاش ما بر این است خدمتگزار خوبی برای ایثارگران باشیم و همچون گذشته خواهان تعامل با بنیاد تهران در این زمینه هستیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242446
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...