داخلی صفحه ایلام خبر
 
تقدیر مدیر کل بنیاد ایلام از اعضای تیم فوتبال چوار 65
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۲
مدیر کل بنیاد ایلام بیان کرد: بمباران زمین فوتبال چوار یکی از ناگوارترین رویدادهای تاریخ ورزش کشورمان است چرا که در آن جمعی از ورزشکاران در حین انجام یک مسابقه ورزشی به شهادت رسیدند.
تقدیر مدیر کل بنیاد ایلام از اعضای تیم فوتبال چوار 65
 
به گزارش «ایثار» واحد ایلام، سلیمان رستمیان در مراسم تجلیل از باشگاه فرهنگی ورزشی چوار ۶۵ که در سالن همایش های هتل زاگرس شهر ایلام برگزار شد از اعضای تیم فوتبال این باشگاه تقدیر کرد.
در این مراسم که جمعی از مسئولان، هواداران این تیم و خانواده های شهدای واقعه زمین فوتبال چوار حضور داشتند از سوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از کادر فنی، عوامل و بازیکنان تیم فوتبال چوار ۶۵ ایلام به دلیل صعود به رقابت های لیگ دسته سه کشور تقدیر به عمل آمد.
سلیمان رستمیان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد شهدای ورزشکار استان و همچنین شهدای زمین فوتبال چوار گفت: بمباران زمین فوتبال چوار یکی از ناگوارترین رویدادهای تاریخ ورزش کشورمان است چرا که در آن جمعی از ورزشکاران در حین انجام یک مسابقه ورزشی به شهادت رسیدند.
مدیر کل بنیاد ایلام افزود: در طول هشت سال جنگي تحميلي، استان ایلام به دلیل هم مرز بودن با کشور عراق، آماج حملات متعدد هوائی رژيم بعث عراق قرار داشت و این وقایع نشان دهنده اوج مظلومیت مردم این استان است.
 لازم به ذکر است در پی بمباران زمین فوتبال بخش چوار در تاریخ 23 بهمن ماه سال 65 توسط جنگنده های رژیم بعث، 15 نفر از هموطنانمان شامل بازیکنان، تماشاگران و داور مسابقه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242452
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...