داخلی صفحه خوزستان خبر
 
تشکیل جلسه شوراي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان ماهشهر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۹
اولين جلسه شوراي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان ماهشهر تشکیل شد.
تشکیل جلسه شوراي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت  شهرستان ماهشهر
 
اولين جلسه شوراي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان ماهشهر تشکیل شد.
نخستین نشست سال جدید شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ماهشهر در تاریخ ۲۶/۱/۹۷ در محل سالن جلسات فرمانداري با حضور امام جمعه، معاونين فرمانداري آقاي مهندس زنگنه و آقاي مهندس عبادي ،رئيس روابط عمومي شهرداري،رئيس شوراي شهر شهرستان،رئيس اداره صنعت ،معدن و تجارت، مدير عامل شركت عمليات غير صنعتي،نماينده پايگاه مقاومت بسيج ، معاونت اجرايي منطقه سوم سپاه، مسئول امور ايثارگران سپاه منطقه سوم  ، اعضاء معتمدين معين و تعدادي از جانبازان ، رییس و جمعی از پرسنل بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان برگزار گرديد.
در این جلسه سيد خليل حسيني رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا والامقام ، با اشاره به اينكه هدف جلسه ضرورت ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در بين آحاد  جامعه  بخصوص جوانان و نوجوانان مي باشد، گسترش اين فرهنگ را محصول عزم و اراده همگاني دانسته و اظهار امیدواری کرد که مشكلات خانواده شهدا و جانبازان با كمك ساير دستگاهها و مسوولين  حل شود .
وی همچنین ضمن ارائه آمار جامعه ایثارگران شهرستان پیشنهاد تشکیل منظم و مستمر جلسات شورا را داده و عمده ترین مشکلات خانواده های شاهد و ایثارگر را بیان کرد.
وی در ادامه بمنظور برگزاري مراسمات و اعياد مختلف مانند روز جانباز و آزادگان و غيره از مسوولين درخواست همكاري نمود.
سخنرانی و تأکید امام جمعه ، معاون فرماندار و سایر اعضای شورا بمنظور توسعه فرهنگ ایثار  و همکاری سایر ادارات از دیگر موضوعات مطروحه بود.
نصب تلویزيون تبليغاتي در سطح شهر، انتخاب یکی از جانبازان معتمد و يا خانواده شهدا به عنوان مشاور ويژه فرماندار در امور ايثارگران، بررسی موضوع اشتغال ، برگزاری همایش پیاده روی، صدور مجوز کسب رایگان ایثارگران و پیگیری جذب سهميه ۲۵ درصدي استخدامي فرزندان شهدا و ايثارگر از دیگر موارد طرح شده در این نشست بود.
کد مطلب: 242453
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...