داخلی صفحه ایلام خبر
 
جلسه هماهنگی بزرگداشت روز جانباز در فرمانداری ایلام
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت روز جانباز در فرمانداری شهرستان ایلام برگزار شد.
 
به گزارش «ایثار» واحد ایلام، صمد سلطانزاده روز دوشنبه 27 فروردین ماه در جلسه هماهنگی بزرگداشت روز جانباز که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان ایلام برگزار شد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهداء گفت: ایثار و وفاداری جانبازان عزت و سربلندی را برای ایران به ارمغان آورده است و باید قدردان این بزرگواران باشیم.
مجید کاکی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ایلام در این جلسه با بیان اینکه روز جانباز فرصتی برای تجدید پیمان با این سرمایه های ارزشمند نظام و انقلاب است گفت: جانبازان انقلاب اسلامی درس شجاعت، ایثار، شهامت و پایمردی را از علمدار دشت کربلا آموخته اند و آن را به بهترین وجه در دوران دفاع مقدس و عرصه های انقلاب به نمایش گذاشتند، لذا تکریم از این عزیزان تکریم از شهدای زنده است.
وی افزود: گرچه در همه ایام می بایست قدردان ایثار جانبازان معزز باشیم اما در هفته جانباز باید به بهترین وجه از این اسوه های صبر و مقاومت تجلیل شود.
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرمانداری اظهارداشت: جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس با دریافت نشان ایثار و مقاومت، الگویی بی بدیل جهت ترویج دستاوردهای این روز برای نسل امروز و فردای جامعه ما هستند.
 
کد مطلب: 242455
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...