شهادت، رفیع ترین قله پرستش است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران بیان کرد: شهادت رفیع ترین قله پرستش است که انسان با گذشتن از تمام هستی خود برای رسیدن به خدای هستی بر می گزیند.
شهادت، رفیع ترین قله پرستش است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در نشست ساماندهی نیروی انسانی اظهار داشت: شهادت رفیع ترین قله پرستش است که انسان با گذشتن از تمام هستی خود برای رسیدن به خدای هستی بر می گزیند.
وی افزود: شهادت اوج کمال انسان و سرچشمه همه فضیلت ها است که تاسیس جمهوری اسلامی از ثمرات این شجره طیبه است و کرامت امت اسلامی در گرو ادامه و استمرار این فرهنگ است.
مرتضوی با اشاره به اینکه بنیاد علاوه بر وظایفی که عهده دار آن است، یک نهاد هدایتگر، سیاستگذار، برنامه ریز و نظارت کننده هم است، تصریح کرد: تمام خدمات فرهنگی، آموزشی و معیشتی بنیاد به خانواده های معظم شاهد با توجه به سیاست خوداتکایی این خانواده های عزیز ارائه می شود و حفظ، گسترش و تعمیق روحیه خوداتکایی و عزت نفس در خانواده های محترم شاهد دستیابی به اهداف والای بنیاد را عملی تر می سازد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در ادامه سخنان خود برنامه ریزی، تأمین، آموزش و توسعه نیروی انسانی و انجام و مدیریت پژوهش های منابع انسانی به منظور پشتیبانی از ارکان مدیریت منابع انسانی را در پیشبرد اهداف بنیاد شهید و امور ایثارگران مهم عنوان کرد.
مرتضوی گفت: اجرای طرح‌های نوآوری مانند تشکیل کمیته‌های تخصصی، فعال‌سازی اتاق فکر، برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت ارتقای مهارت و دانش کارکنان، طرح دیدار از کارکنان و جامعه هدف، طرح جانشین‌پروری، پایش سلامت و فراهم کردن تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جهت ارائه خدمات به ایثارگران از جمله اقدامات انجام شده این معاونت است.
وی در ادامه تأکید کرد: ارتقای سطح تحصیلی کارکنان بنیاد، تکریم ارباب‌رجوع و افزایش سرعت و دقت در پاسخگویی به جامعه هدف، اجرای نظام آراستگی، نوسازی تجهیزات و سخت‌افزار اداری، نوسازی ناوگان خودرویی، نیروی انسانی کافی در جهت ارتقای پاسخگویی به ارباب رجوع و خانواده های شاهد ضروری است.
انتهای ییام/
کد مطلب: 242459
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...