داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست رئیس بنیاد تنگستان با فرمانده سپاه امام علی (ع)
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵
نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تنگستان با فرمانده سپاه امام علی (ع) در خصوص برنامه ریزی روز جانباز برگزار شد.
نشست رئیس بنیاد تنگستان با فرمانده سپاه امام علی (ع)
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، محمد دهدار در این نشست با اشاره به اینکه به پاس ایثار و از خودگذشتگی علمدار دشت کربلا، حضرت ابوالفضل العباس (ع) زادروز ولادت ایشان، روز جانباز نام‌گذاری شده است، گفت: روز جانباز فرصتی برای تجدید پیمان با این سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب است.
وی با بیان این‌که جانبازان در دوران انقلاب، دفاع مقدس و سال‌های پس از آن در میادین دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران با تمام وجود در میدان نبرد با دشمنان وارد شده و بخشی از سلامت جسمی خود را از دست داده‌اند، افزود: آن‌ها از همه چیز گذشتند تا کشور و ملت عزیز ما امروزه در سایه امنیت، استقلال و آزادی، از گزند دشمنان در امان باشد.
رئیس بنیاد تنگستان تصریح کرد: ما نیز در برابر این همه گذشت و فداکاری وظیفه داریم تا از مقام این بزرگواران تجلیل و تکریم به عمل آورده و همواره ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
در ادامه سرهنگ احمد حیدری فرمانده سپاه امام علی (ع) شهرستان تنگستان قول هرگونه همکاری و مساعدت با بنیاد در راستای اجرای هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های روز جانباز را داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242476
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...