پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی در آستانه ولادت با سعادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار، ضمن تبریک این روز به ملت شریف ایران و به ویژه پاسداران انقلاب اسلامی، یاد و خاطره تمامی شهدای پاسدار عزیزی که از جان خود گذشتند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند را گرامی داشت.
پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
سوم شعبان سالروز ولادت سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و پاسدار و پرچمدار دین و آزادگی،  امام حسین علیه السلام است. آن امام همامی که برای حفظ آرمان ها و ارزش های اسلامی و پیاده سازی حق و حقیقت خون خویش را نثار نمود تا شهادت و شهادت طلبی در مسیر اهداف الهی برای تمامی آزاداندیشان در سایه نهضت سرخش همچنان پایدار بماند. به یقین رشادت و جانفشانی پاسداران مخلص و متعهد نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از همان مکتب سالار و سرور شهیدان است.
بی تردید عزت، اقتدار و امنیت ایران اسلامی با وجود پاسداران مخلص و متدینی معنا می یابد که با روحیه انقلابی و ولایت مداری در راه اسلام و انقلاب از جان خویش دریغ نمی کنند. پاسدارانی که در دفاع از کیان کشور خود فداکاری می کنند و با روحیه شهادت طلبی، انسجام درونی و خلاقیت نظامی، در صحنه ­های مختلف به نبرد می پردازند و با الهام از مکتب اباعبدالله الحسین علیه السلام، در برابر شیطان صفتان تا پای جان ایستادگی می نمایند.
در آستانه ولادت با سعادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار، ضمن تبریک این روز به ملت شریف ایران و به ویژه پاسداران انقلاب اسلامی، یاد و خاطره تمامی شهدای پاسدار عزیزی که از جان خود گذشتند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند را گرامی می دارم و برای همه اسوه های ایستادگی و مقاومت این مرزو بوم توفیق روزافزون مسألت می نمایم.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 242484