​مدیر کل بنیاد خراسان رضوی
اتحاد مسئولین مشکلات ایثارگران را مرتفع می کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: رفع مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران نیازمند انسجام و اتحاد مسئولین است.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز 28فروردین در بیست و پنجمین سفر شهرستانی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باخرز شرکت کرد و ضمن گرامیداشت شهدای این شهرستان گفت: شهدای باخرز نشان از اعتقاد بالای مردم این شهرستان دارد که از شهرهای کوچک و راه های دور  خودشان را به مرز ها رساندند و در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم نهادند.
وی به تکریم جامعه ایثارگری اشاره کرد و افزود: امروز مهم ترین دغدغه و نگرانی خانواده شهدا و ایثارگران  اشتغال فرزندان آنان است، خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند و امروز ما مسئولیت داریم به این قشر عزیز خدمت کنیم.
مدیر کل بنیاد خراسان رضوی به انسجام و اتحاد مردم باخرز اشاره کرد و ادامه داد: کارگروه اشتغال به همت مسئولین شهرستان باخرز برگزار شود، موقعیت های شغلی بومی در این شهرستان قابل شناسایی است، زیرا رفع مشکلات ایثارگران با اتحاد مسئولین مرتفع می شود.
وی خاطر نشان ساخت: تکریم از ایثارگران ، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج می دهد و هر کسی که در این فرهنگ متعالی قدم بردارد نیز باید تجلیل شود.
حجت الاسلام معصومی، خطاب به مسئولین شهرستان باخرز گفت: نام و یاد شهدا  باید در تمامی فعالیت ها زنده بماند، و این زمانی به منصه ظهور می رسد که بنیاد در تمامی فعالیت ها مشارکت داشته باشد.
جواد حسن زاده فرماندار باخرز، ضمن قدردانی از توجه مدیر کل بنیاد خراسان رضوی به ایثارگران این شهرستان گفت: دیدار و تکریم با خانواده شهدا و ایثارگران یکی از مهم ترین برنامه های فرمانداری است که به صورت مستمر و منظم انجام می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242506
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...