داخلی صفحه لرستان خبر
 
به مناسبت روز ارتش:
عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان خرم آباد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
به مناسبت گرامیداشت روز ارتش، گلزار شهدای شهرستان خرم آباد غبارروبی و عطرافشانی شد
محمود زرین جویی
 
محمود زرین جویی
به گزارش «ایثار لرستان» صبح امروز 28 فروردین ماه به مناسبت گرامیداشت روز ارتش با حضور فرماندهان و کادر لشگر 84 پیاده لرستان، گلزار شهدای شهرستان خرم آباد غبارروبی و عطرافشانی شد.
محمود زرین جویی، سرپرست بنیادشهید لرستان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای لشگر همیشه پیروز 84 لرستان و نیز روز ارتش گفت: ارج نهادن به ایثارگران و ظفرمندان جان برکف و تجلیل از مقام والای شهدا، جانبازان و آزادگان و خانواده های معظم آنان بعنوان الگوهای ایثار و مقاومت از وظایف کلیه مدیران می باشد.
وی گفت: امروز امنیت پایدار و شکست توطئه ها و سناریوهای ضدایرانی و اسلامی جبهه دشمنان و استکبار جهانی مرهون آمادگی و حماسه آفرینی های ارتشیان غیور و سایر نیروهای مسلح مقتدر است.
زرین جویی همچنین افزود: 29 فروردین، سالروز تولد ارتش و نقطه عطف تاریخی این سازمان در انطباق با فرهنگ و ارزش های انقلاب و نظام اسلامی و نقش آفرینی های بزرگ در عرصه صیانت از استقلال و تمامیت ارضی کشور و هم افزایی افتخارآمیز با سایر نیروهای مسلح برای ارتقاء توان بازدارندگی ایران عزیز می باشد.
در پایان این مراسم، شرکت کنندگان با حضور بر مزار شهدای خرم آباد با قرائت فاتحه و اهدای گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.
به همین مناسب مراسم دیگری با حضور فرماندهی تیپ ۲۸۴شهید رستمی شهرستان چگنی و حضور معاون فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی بنیادشهید و مسئولین ادارات شهرستان چگنی در گلزار شهدای این شهرستان انجام گرفت.
انتهای خبر//
کد مطلب: 242509
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...