خدمت به خانواده های ایثارگران و شهدا افتخار است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۷
استاندار ایلام با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده های معزز شهدا و ایثارگران است، گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران موجب کسب فیض و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب است.
خدمت به خانواده های ایثارگران و شهدا افتخار است
 
به گزارش «ایثار»، قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه 27 فروردین ماه در بدو ورود به شهرستان مهران با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام والای شهدای مهران ادای احترام کرد.
وی سپس در دیدار با خانواده شهید «فرج چتر سحر»، با بیان اینکه شهدا نماد مقاومت و پایمردی هستند، گفت: عزت و افتخار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت و رشادت های شهدا و ایثارگران و همچنین صبر و استقامت خانواده های سرافراز آنها است.
استاندار ایلام افزود: شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس در راه حق دفاع از کشور و انقلاب، با بصیرت و تحت رهبری امام خمینی (ره) پای در راه جهاد و استقامت گذاشتند. امروز این عزیزان واسطه فیض و برکات الهی هستند و باید آرمان های والای شهدا را حفظ کرد و با عزت و سربلندی راه آنان را ادامه داد.
سلیمانی دشتکی با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران موجب کسب فیض و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب است و حضور در بین آنان برای ما توفیق بزرگی است زیرا ما خود را با این دیدارها متبرک می سازیم. بنابراین احترام به این قشر پاک عبادت محسوب می شود.
لازم بذکر است در این دیدار سلام امینی نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی، نظام ملکشاهی فرماندار مهران، روح اله زمانی موسوی امام جمعه مهران، معاونین استاندار، علی محمد رشیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهران، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین ادارات شهرستان حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242511
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...