داخلی صفحه مازندران خبر
 
خدمت به ايثارگران بي منت و صادقانه باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳
سرپرست بنياد مازندران پس از ملاقات عمومي با خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران گفت: خدمت به ايثارگران بي منت و صادقانه باشد
خدمت به ايثارگران بي منت و صادقانه باشد
 
به گزارش ايثارواحد مازندران، هدايت مظلومي سرپرست بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز سه شنبه بيست و هشتم فروردين ماه پس از ملاقات عمومي با خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و آزادگان كه در بنياد ستاد استان برگزارشد در سخناني گفت: ارائه خدمات مطلوب به جامعه ايثارگري ،از اولويت هاي بنياد است و تحقق اين رويكرد نيازمند تلاش و مشاركت همگاني است.
مظلومي در خصوص تسريع در روند خدمات رساني به ايثارگران اظهارداشت: با خدمات بموقع  و احترام و تكريم ، خشنودي و رضايتمندي خانواده هاي عزيز شهدا و ايثارگران را فراهم نمائيم.
سرپرست بنياد مازندران راهنمايي و هدايت ايثارگران در بهره مندي از خدمات را امري ضروري دانست و عنوان كرد: كاركنان بنياد با اشرافيت بركار و تسلط بر دستورالعمل ها ، بهترين خدمات را به ايثارگران ارائه دهند.
وي با بيان اينكه خدمت به خانواده هاي شهدا و ايثارگران يك افتخار است گفت: خدمت به افضل ترين انسانها كه با گذشت و فداكاري خود ،درس ايثار و استقامت به ما آموختند نه تنها يك افتخار و توفيق بزرگ محسوب مي گردد بلكه پاداش معنوي را بدنبال خواهد داشت.
مظلومي اظهارداشت: همه ما بايد وظيفه خود را در قبال خانواده هاي معزز شهدا، جانبازان و آزادگان به درستي انجام دهيم و بي منت و صادقانه به اين عزيزان خدمت كنيم.
سرپرست بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران موضوعات و درخواست هاي ايثارگران را در حوزه هاي درماني، اشتغال، تسهيلات ،مسكن ،صندوق ذخيره شاهد ...بررسي و مورد پيگيري قرارداد.
معاونين بنياد مازندران و نيز رؤساي بنيادهاي تابعه امروز پاسخگوي مشكلات ايثارگران بودند.  
انتهاي پيام/  
 
کد مطلب: 242513
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...