داخلی صفحه تهران خبر
 
انجام بیش از 30 هزار مشاوره فردی و گروهی در بنیاد تهران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: در سال 96 بیش از 30 هزار و 151 خدمت مشاوره فردی و گروهی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تهرانی ارائه شده است.
انجام بیش از 30 هزار مشاوره فردی و گروهی در بنیاد تهران
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در بازدید از مرکز مشاوره شمال غرب، با اشاره به خدمات مراکز مشاوره به ایثارگران گفت: وجود مددکاری و مشاوره در بنیاد یک ضرورت است چرا که رسیدگی به امور خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و کمک به رفع مشکلات فردی و خانوادگی از مواردی هستند که تنها از طریق وجود این مراکز و  حضور  افراد با صلاحیت در آن مقدور است.
وی افزود: تحکیم بنیان خانواده یکی از اولویت های و از مهم‌ترین اهداف مراکز مشاوره است که در کاهش آسیب‌ها و تهدیدات اجتماعی نقش به سزایی دارد و توجه به این امر موجب افزایش ظرفیت سرمایه‌های اجتماعی خواهد شد.
نصیری با ابراز خرسندی از عملکرد مراکز مشاوره اظهار داشت: در سال 96 بیش از پانزده هزار و 670 مشاوره فردی، 13 هزار مشاوره در حوزه  آموزش و پیشگیری، یک هزار و 418 مشاوره تلفنی و 25 نشست گروهی و در مجموع 30 هزار و 151 خدمت مشاوره ای در بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ انجام شده که قابل تقدیر است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242529
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...