​مدیر کل بنیاد خراسان رضوی
خون شهدا ، امنیت و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تامین می کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: خون شهدا امنیت را در جامعه تأمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مستحکم‌ و پایدار می‌کند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حسین معصومی پیش ازظهر امروز سه شنبه 28 فروردین در بیست و پنجمین سفر شهرستانی به دیدار  والدین شهید مجید فخرایی و خانواده جانباز متوفی، موسی با برکت در شهرستان باخرز رفت و ضمن تبریک فرارسیدن ماه شعبان المعظم تصریح کرد: صبر و استقامت خانواده شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، که مادران و پدران شهدا باید این فرهنگ متعالی را در بین نسل جوان ترویج دهند.
وی خطاب به پدر و مادر شهید فخرایی افزود: والدین شهدا نقش مهمی در تربیت فرزندان خود و نهادینه کردن آرمان‌های امام حسین(ع) در جامعه دارند و به‌خوبی توانسته‌اند فرزند خود را در مکتب اهل‌بیت(ع) پرورش دهند.
حجت‌الاسلام معصومی خطاب به همسر موسی بابرکت جانباز متوفی 25درصد گفت: زحمات و ایثارگری‌های همسران جانبازان شایسته قدردانی است و مهم‌ترین وظیفه همسران جانبازان انتقال آرمان‌های شهدا و جانبازان به فرزندان است.
این دیدارها با حضور فتحی نیا مشاور استاندار، حسن زاده فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی باخرز و رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی برگزار شد.
شهید مجید فخرایی در 12فروردین 1375 چشم به جهان گشود و در 26اسفند 1393 در مشهد مقدس به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
گفتنی است شهرستان باخرز۱۶۳شهید، ۳۴۷جانباز و 9 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/

کد مطلب: 242531
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...