ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: امروز مهم ترین دغدغه و نگرانی خانواده شهدا و ایثارگران اشتغال فرزندان آنان است. خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند و امروز ما مسئولیت داریم به این قشر عزیز خدمت کنیم.
ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز 28 فروردین در بیست و پنجمین سفر شهرستانی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باخرز شرکت کرد و ضمن گرامیداشت شهدای این شهرستان، گفت: شهدای باخرز نشان از اعتقاد بالای مردم این شهرستان دارد که از شهرهای کوچک و راه های دور خودشان را به مرزها رساندند و در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم نهادند.
وی به تکریم جامعه ایثارگری اشاره کرد و افزود: امروز مهم ترین دغدغه و نگرانی خانواده شهدا و ایثارگران اشتغال فرزندان آنان است. خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار و فداکاری امنیت و استقلال کشور را تامین کردند و امروز ما مسئولیت داریم به این قشر عزیز خدمت کنیم.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ادامه داد: باید کارگروه اشتغال به همت مسئولین شهرستان باخرز برگزار شود، موقعیت های شغلی بومی در این شهرستان قابل شناسایی است و مشکلات ایثارگران با اتحاد مسئولین مرتفع می شود.
وی خاطرنشان ساخت: تکریم از ایثارگران، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج می دهد و هر کسی که در این فرهنگ متعالی قدم بردارد نیز باید تجلیل شود.
حجت الاسلام معصومی خطاب به مسئولین شهرستان باخرز گفت: نام و یاد شهدا  باید در تمامی فعالیت ها زنده بماند و این زمانی به منصه ظهور می رسد که بنیاد در تمامی فعالیت ها مشارکت داشته باشد.خون شهدا، امنیت و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تامین می کند
حجت‌الاسلام حسین معصومی پیش ازظهر امروز سه شنبه 28 فروردین در بیست و پنجمین سفر شهرستانی به دیدار  والدین شهید «مجید فخرایی» و خانواده جانباز متوفی، «موسی با برکت» در شهرستان باخرز رفت و ضمن تبریک فرارسیدن ماه شعبان المعظم تصریح کرد: صبر و استقامت خانواده شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، که مادران و پدران شهدا باید این فرهنگ متعالی را در بین نسل جوان ترویج دهند.
وی خطاب به پدر و مادر شهید فخرایی افزود: والدین شهدا نقش مهمی در تربیت فرزندان خود و نهادینه کردن آرمان‌های امام حسین(ع) در جامعه دارند و به‌خوبی توانسته‌اند فرزند خود را در مکتب اهل‌بیت(ع) پرورش دهند.
حجت‌الاسلام معصومی خطاب به همسر موسی بابرکت جانباز متوفی 25درصد گفت: زحمات و ایثارگری‌های همسران جانبازان شایسته قدردانی است و مهم‌ترین وظیفه همسران جانبازان انتقال آرمان‌های شهدا و جانبازان به فرزندان است.
این دیدارها با حضور فتحی نیا مشاور استاندار، حسن زاده فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی باخرز و رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی برگزار شد.
شهید مجید فخرایی در 12فروردین 1375 چشم به جهان گشود و در 26اسفند 1393 در مشهد مقدس به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
گفتنی است شهرستان باخرز۱۶۳شهید، ۳۴۷جانباز و 9 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 242538
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...