مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران:
تکریم خانواده شهدا اولویت دستگاه‌های اجرایی شهرستان ملارد قرار گیرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱
مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران ضمن تشکر از همراهی فرماندار ملارد در تکریم خانواده شهدا گفت: تکریم خانواده شهدا اولویت دستگاه‌های اجرایی شهرستان ملارد قرار گیرد.
تکریم خانواده شهدا اولویت دستگاه‌های اجرایی شهرستان ملارد قرار گیرد
 
به گزارش«ایثار»، عبدالله مرتضوی در دیدار با خطیبی فرماندار ملارد با اشاره به لزوم حفظ یاد و نام شهدا اظهار داشت: استقامت و ایثار خانواده شهدا تداوم نهضت انقلاب اسلامی است و خانواده‌های شهدا برکت جامعه ما هستند که باید برای تکریم و سپاس از خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان مسئولان مشارکت همه‌جانبه‌ای داشته باشند.
وی افزود: دیدار با خانواده شهدا مایه دلگرمی مسئولان است و یک افتخار بسیار بزرگ برای ما است که با چنین شخصیت‌های بزرگواری بتوانیم دیدار داشته باشیم چرا که دیدار از آنان برای ما برکت و سبب فعالیت بیشتر ما در رسیدگی به امور و خواسته‌های جامعه معظم شاهد می‌شود.
مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: این مجموعه دیدار با خانواده‌های شهدا و تکریم و گرامیداشت آنان را در رأس امور و در اولویت قرار داده است که به همین منظور نیاز است برای برطرف کردن مشکلات، مطالبات و خواسته‌های آنان از نزدیک با خانواده‌های معظم شهدا دیدار داشته باشیم تا بتوانیم در این زمینه موثر و مفید واقع شویم.
مرتضوی بیان کرد: صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا  باید به عنوان یک الگو و درس عبرت برای همه ما باشد و از خیر و برکت چنین خانواده‌هایی بی‌بهره نمانیم چرا که خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگ‌ترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کنند.
وی تصریح کرد: خانواده شهدا و ایثارگران از افتخارات کشور ما هستند و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان انقلاب اسلامی هستند که این موضوع باید مورد توجه واقع شود و با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای پاسداشت از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دست یابیم.
 مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران در پایان خطاب به فرماندار ملارد خاطرنشان کرد: یکی از وظایف اصلی مردم جامعه و دستگاه های اجرایی استان و شهرستان‌های استان تهران به ویژه ملارد تکریم خانواده شهدا است زیرا شهدای گرانقدر دین بزرگی به گردن مردم دارند.
در ادامه نيز بهمن خطیبی فرماندار ملارد با توجه به اهمیت خدمت‌رسانی مطلوب به خانواده‌های گرانقدر شهدا و ایثارگران گفت:‌ نهادی چون بنیاد شهید و امور ایثارگران که متولی اصلی توسعه و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار است، باید با بسیج امکانات نسبت به این مهم اقدام ورزیده و در جهت تبیین ارزش‌ها و آرمان‌های شهیدان و انتقال آن‌ها به نسل جوان تلاش کند.
وي در پايان تأكيد كرد:‌ فلسفه وجودی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارایه خدمات مطلوب به خانواده معظم شهدای، جانبازان و ایثارگران است و جلب رضایت آنان براساس مبانی ارزشی اسلامی و توسعه و گسترش تعامل با آحاد جامعه به منظور ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242542
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...