مراسم معارفه مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری بنیاد برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۳
مراسم معارفه مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن جلسات ساختمان شهید مقیمی بنیاد برگزار شد.
مراسم معارفه مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری بنیاد برگزار شد
 
به گزارش «ایثار» سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد در این نشست ضمن تقدیر از زحمات محمود پاکدل مدیرکل سابق دفتر نوسازی و تحول اداری بنیاد گفت: نظم و عقلانیت دومقوله بسیار مهم در همه مراحل زندگی و به ویژه عرصه‌های مدیریتی است که می‌تواند باعث اثرات و نتایج مطلوب باشد و این دو مقوله باید در همه ارکان و بخش‌های بنیاد مدنظر باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد با بیان اینکه اقدامات بسیار خوبی در عرصه زیرساخت‌های الکترونیکی و فن آوری اطلاعات در بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت گرفته است، گفت: با وجود حجم گسترده فعالیت‌های بنیاد و ارائه خدمت به افراد تحت پوشش از طریق زیرساخت‌های الکترونیکی، خوشبختانه شکایت و گلایه‌ای در مورد نوع ارائه خدمات الکترونیک نداشتیم که نشان از کیفیت خوب این خدمت دارد.
وی در پایان با بیان اینکه مدیرکل نوسازی و تحول اداری جدید بنیاد از کارکنان با سابقه این اداره کل انتخاب شده است از زحمات محمود پاکدل در دوران تصدی مسئولیت تشکر کرد و گفت: آقای خاوندی سلسله مراتب اداری را به خوبی طی کرده‌اند و امیدواریم با حضور ایشان شاهد پویایی هر چه بیشتر در این بخش باشیم که به ارتقای همه جانبه فعالیت‌های بنیاد منجر خواهد شد.
در پایان این مراسم حکم انتصاب حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به سعید خاوندی به عنوان مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران تقدیم شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242546
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...