داخلی صفحه زنجان خبر
 
بسیجیان باید تاثیرگذار باشند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹
فرمانده پایگاه بسیج ایثار بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در میان جمعی از کارکنان گفت: عملکرد بسیجیان باید از تاثیرگذارترین رفتارها باشد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، اولین جلسه شورای پایگاه بسیج بنیاد استان زنجان در سال جدید با حضور معاونان و اعضای این پایگاه برگزار شد.
در این جلسه سید جمال الدین موسوی با اشاره به اینکه سال جدید همه موظفیم که گوش به فرمان رهبر فرزانه باشیم و در راستای حمایت از کالای ایرانی سهم عمده‌ای را ایفا کنیم تا نتیجه آن در زندگی همه افراد جامعه تجلی یابد، افزود: همه ما بسیجی هستیم و می‌دانیم برای حفظ انقلاب، امنیت و آرامش کشور تا چه میزان نیروهای بسیجی و مردمی زحمات فراوان کشیده‌اند از این‌رو کسانی که اکنون عضو بسیج هستند باید با عملکرد مناسب خود تاثیر بسزایی در افراد بگذارند و عملکردشان تاثیرگذار باشد.
وی با بیان اینکه اگر مفهوم نیروی بسیجی به درستی در میان مردم معرفی شود، همه وارد عمل می‌شوند، اظهار کرد: شهدا آنچنان در جنگ با دشمن فداکاری کردند که ذکر نام و جاری شدن یاد آنها در دلها مایه برکت است.‌
فرمانده پایگاه بسیج ایثار بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اعیاد پیش‌رو عنوان کرد: برگزاری جشن در ولادت ائمه(ع) یا برگزاری مراسم عزاداری در شهادت آن بزرگواران در اصل تلنگری برای همه ماست تا لحظه‌ای بنگریم که تا چه میزان در مسیر ائمه اطهار(ع) هستیم پس آنها هیچ نیازی به اقدامات فرهنگی ما ندارند بلکه ما نیاز به یاری آنان داریم.
موسوی تاکید کرد: امسال باید در همه حوزه‌ها پیشتازتر از گذشته عمل کنیم و با برنامه‌ریزی منسجم پیش برویم تا الگویی تمام عیار برای جوانان در کارهای بسیجی مهیا باشد.
در ادامه علی بیات معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز با بیان اینکه خوشبختانه همه اقدامات این نهاد با هدف بسیج همخوانی دارد، افزود: این نهاد در ایام مختلف سال برای اجرای برنامه‌های فرهنگی بسیجی‌وار وارد میدان می‌شود و سعی در گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران دارد اما مهم این است که امسال نیز با قدرت بیشتری اقدام شود و خلاقیت بیش از پیش نمود یابد.
همچنین عباس برزگر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد استان نیز از انسجام در کارها سخن به میان آورد و گفت: امروز عصر ارتباطات است و ما باید با انتقال مفاهیم ارزشمند جوانان را به موقع آگاه کنیم و این مهم جز با تدبیری اثر گذار ممکن نخواهد بود.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242547